Photoblog.pl

Załóż konto

lalalala 

2016/01/26   

?

« następne   poprzednie »
?

W niedzielę mija rok. :) 

Nie mogę uwierzyć jak czas szybko leci, a także że kiedykolwiek będę potrafiła być w związku. Na odległość.

Wiele osób na początku próbowało mnie przekonać, że tylko sobie wmawiam, że jestem zakochana. Robię to po to, żeby zapomnieć o jakiś tam (aktualnie mało ważnych) bolesnych doświadczeniach z przeszłości. Wmawiam sobie, że jestem w tym związku szczęśliwa.

Naprawdę? Spójrzcie, minął już rok a my mamy się dobrze. 

Właściwie dobrze, to mało powiedziane.

***

Przez pierwsze miesiące wiedziałam, że będzie mi ciężko. Jestem osobą dość wrażliwą, łatwo mnie zranić, łatwo doprowadzić głupimi słowami do łez. I taka osoba ma żyć w związku na odległość? Nienienie. Szczerze mówiąc na początku nie było źle, może jeszcze nie byliśmy aż tak do siebie przywiązani, dopiero się do siebie przyzwyczajaliśmy. Wakacje to taki trochę przełom, rekolekcje, tyle spotkań, z dnia na dzień było coraz lepiej. Kiedy się żegnaliśmy podczas ostatnich dni wakacji czułam jakbyśmy mieli się nie widzieć przez kolejne parę lat. Wiedziałam, że w czasie szkoły nie będzie tak łatwo, wszyscy straszyli mnie drugą klasą, do tego jak wiadomo podczas szkoły możemy się widywać tylko w soboty, ewentualnie niedziele, ale to rzadkość. Jak tu się widywać, kiedy w soboty też trzeba się uczyć? Przeciez nie ma opcji, żeby to przetrwało. 

A jednak. 

Patrząc na wszystkie nasze spotkania od września 2015, jest ich na pewno więcej niż w poprzednim roku szkolnym. Staramy się wykorzystywać każdy wolny dzień, (tak jak teraz, bo są ferie) widywać kiedy tylko możemy. 

To niby tylko 74 kilometry, ale wielu osobom taki związek może się wydawać głupi. Wiele osób może stwierdzić, że takie związki i tak się rozpadają, brak kontaktu, zdrada, cokolwiek.

Jest ponad 7 miliardów ludzi na świecie, a Ty naprawde myślisz, że Twoja druga połówka mieszka 5 minut drogi od Ciebie? 

Dlaczego mam rezygnować z kogoś kto daje mi szczęście, z kogoś kogo naprawdę kocham tylko dlatego, że mieszka trochę dalej niż bym chciała? 

Takie związki mają wiele zalet, cięzko sobie wyobrazić jak ogromna radość pojawia się przy KAŻDYM spotkaniu. Jakim wielkim zaufaniem musimy siebie darzyć. Jak liczy się KAŻDA minuta spędzona razem. 

 

***

 

 

Kocham Cię głupku 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

?

 

Afterglow

 

Wpis toomuchtosay

 

Wpis toomuchtosay

 

mmm

 

(y)

 

Wpis toomuchtosay

 

Wpis toomuchtosay

 

Wszystkie wpisy