Jestem Twoją kokainą.

2014/08/25   

2208

« następne   poprzednie »
2208
Powiększenie
Kategoria:
Bliscy

Byłe i przyszłe Panny Mlode, możecie mi powiedzieć ile u Was się płaci za "talerzyk" od osoby i ile jest w tej cenie dan, przystawek itd.?

 

235 dni ;o

41 komentarzy
sweohakjud - 31/08/2014 19:55:30
przepiekna sukienka! gdzie ja kupilas? :)
annaepica  - 31/08/2014 18:54:59
W Krakowie na ten rok ceny zaczynają się od 160, a kończą nawet na 400 zł. Z tym, że te najtańsze mają dwa dania + obiad i jakieś tam sałatki, śledzie itp, napoje też są w cenie. Natomiast za alkohol i tort, często też ciasta trzeba dopłacić. W wielu miejscach musisz też zapłacić 2000/3000 zł za wynajęcie sali, ale zazwyczaj gdy osób jest więcej (od 100 w górę), to wynajem sali masz gratis.
Oczywiście są sale tańsze, gdzie za osobę płacisz 120 zł, ale to są sale gorszej jakości, w takim hm.. "staroświeckim" stylu robione.
Podsumowując, w Krakowie za super salę z dobrym jedzeniem (i tak żeby goście byli najedzeni) musisz zapłacić co najmniej 200 zł + za alkohol i ciasta. :)
atlam  - 30/08/2014 11:28:46
Trzy muszkieterki :))
Moderator tarnogrodziara - 30/08/2014 12:39:54 z Android
Atomowki :d
atlam - 30/08/2014 21:04:00
Święta trójca. :D

oleczka - 29/08/2014 15:53:01
aaaa czaisz, że MeGustar będzie w niedziele w moich stronach :D w Lubowidzu, a to jakies 7km ode mnie :D oczywiście jak dam radę to będę obowiązkowo! będę stać pod samą sceną :D w gólne wszystkim moim znajomym discopolowcom polecam ich muzykę :)
pe.es WOW!!! co za gwiazdy na zdjęciu :)
Moderator tarnogrodziara - 29/08/2014 16:05:13 z Android
Kurcze juz druga osoba mi tu pisze, ze w niedziele beda na koncercie a mnie nie bedzie :(

Photoblog.PRO powiedzcowidzisz  - 28/08/2014 21:28:24
Haha, sorry za durne anonimy na moim asku. ;p
Moderator tarnogrodziara - 29/08/2014 8:26:39 z Android
Haha spoki ;)

smalldelight  - 28/08/2014 19:29:01 z telefonu komórkowego
Przerąbałaś sobie u mnie, ooooj przerąbałaś!
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 6
smalldelight - 28/08/2014 20:16:15 z telefonu komórkowego
Z płytą u Gosi! :D
Moderator tarnogrodziara - 28/08/2014 20:26:52
hahaa! ejjj nie mam na razie więcej płytek w domu ;p
smalldelight - 28/08/2014 20:30:17 z telefonu komórkowego
Miałaś jedną- moją :D hahahaha
Moderator tarnogrodziara - 28/08/2014 20:41:17
trzaaa bylo pisac, no ;p ogarne cos, nie placz ;)
Photoblog.PRO chemistryismylife - 28/08/2014 20:51:18
hahahah o nie! tak czułam, żeby nie dodawać tej foty :D za to u mnie nie masz przerąbane :D :* jeszcze raz dziękuję!

ghghh - 28/08/2014 15:20:59
takie buty do takiej sukienki ? nie widzisz, ze to kompletnie nie pasuje :( moglas jakies sandalki ubrac, ew czółenka ;)
Moderator tarnogrodziara - 28/08/2014 15:25:12 z Android
A pozniej mialam jeszcxe trampki biale ;D tu chodzilo o wygodę, pierwszy teledysk nagrywalysmy boso i ktos to zauwazyl? :d uwierz, ze po lataniu w szpilkach od rana, do nocy mialabys dosc ;)

swietokrzyska - 27/08/2014 20:25:45
w lokalu, który wybraliśmy, sprawa wygląda tak: http://www.zajazdwisniewskich.com/imprezy.php i ogólnie we wszystkich lokalach w okolicy ceny wyglądają podobnie :) a u Ciebie?
odkryjswojepiekno  - 26/08/2014 17:58:33
ja płacę 188 zł od osoby - jeden dzień.
addstyle  - 26/08/2014 14:06:19
ale laski :)
entombed  - 26/08/2014 7:21:46 z telefonu komórkowego
My placimy 140 zl od osoby, za dzieci do lat 4 nic, a do 12 roku zycia 70 zl. Zespol i reszta "obslugi" też za polowe ceny. Mamy w tym na obiad rosol i 2 rodzaje ziemniakow zwykle i np. Puree lub ryz czy cokolwiek innego. 3 rodzaje mies na obiad. Potem 4 rodzaje mies na cieplo, 2 zupki, salatki razy 4 rozne rodzaje, do tego jakies koreczki sledziowe, i takie duperele. I kawa, herbata, woda z cytryna i mieta bez ograniczen :) generalnie po 2,5 porcji na osobe wszystkiego, a mieso, ktore zostanie z wesela jest podawane na poprawinach. Ziemniaki i ryz na swiezo.
Zaraz się zaczna "anonimy" czepiac, że oni nie chcieliby jesc na weselu odgrzewanego miesa, że to już zepsute. Nikt się nie potrul, kazdy chwali to jedzenie i organizacje wesel w domu weselnym, w ktorym mamy podpisana umowe, wiec się nie ciskajcie :P
Moderator tarnogrodziara - 26/08/2014 8:29:27 z Android
To sie ładnie oplaca. U nas za tyle jedzenia trzeba by bylo ze 230zl placic.., skad jestes? Jakies wieksze miasto, czy male?
entombed - 26/08/2014 13:39:46 z telefonu komórkowego
Male miasteczko, ok 9 tysiecy mieszkancow.
No wlasnie wiem, dlatego od razu zamawialismy sobie sale na 11.07.2015 jak poznalismy cene :D jakbysmy chcieli tylko jednodniowe przyjecie bez poprawin to bysmy placili 80 zl od osoby wiec w ogole już malutko. Coprawda ciastem, owocami, alkoholem i napojami zajmujemy się sami ale no już bez przesady, co to za problem pojechac zamowic kilka ciast, tymbardziej, że też z cukierni nie bedziemy zamawiac bo sobie cukiernie jednak calkiem sporo zycza jak na takie male miasteczko :P tylko mamy sprawdzona babeczke od ciast i torty lub jednego (kwestia nie uzgodniona jeszcze :D) bedzie robila nam ciotka mojej swiadkowej, ktora zajmuje się tym od lat i rozne pieknosci z tej masy cukrowej wyczynia :D wiec nie zbankrutujemy przy okazji wyprawiania wesela :D

Photoblog.PRO niezwykletowszystko  - 26/08/2014 8:29:57 z telefonu komórkowego
230zł wesele i poprawiny. Na weselu 5 dań gorących a przystawek no to sporo śledzie wędliny sałatki itp :-)
meeen - 25/08/2014 22:33:17
hahahaha wieśniary
Moderator tarnogrodziara - 26/08/2014 8:27:53 z Android
No i dobrze, z miasta nie jestesmy :)

entombed  - 26/08/2014 7:22:00 z telefonu komórkowego
A Wy jaka macie cene?
padholder  - 26/08/2014 6:40:18
ś l i c z n o t y :))
Photoblog.PRO ubraniabutydodatki  - 25/08/2014 22:09:44
Świetnie ; )
Zapraszam do obejrzenia moich rzeczy.Pozdrawiam ;)
taluuch  - 25/08/2014 21:23:55 z telefonu komórkowego
Laski! ;) a Twojego narzeczonego będę miała okazję posłuchać na żywo, aa! :)) ;*
Moderator tarnogrodziara - 25/08/2014 21:28:59
aa kiedy i gdzie??? ;PP moze i ja bede, zalezy kiedy ;)
taluuch - 25/08/2014 21:37:43 z telefonu komórkowego
W niedzielę, w Lubowidzu :)
Moderator tarnogrodziara - 25/08/2014 22:08:15
to ja bede na weselu :(

xtruecolorsx  - 25/08/2014 21:57:53
Ja u siebie na weselu za osobę płaciłam 135zł za osobę, w tym było 4 kawałki mięsa na osobę. Obiad + rosół, zimny bufet, deser, coś tam jeszcze ( nie pamietam juz co) i śniadanie :)
Photoblog.PRO powiedzcowidzisz  - 25/08/2014 20:57:03
220 za dwa dni. Pierwszy - obiad + 4 gorące posiłki, masa sałatek i półmisków z różnymi cudami. Drugi - obiad + 3 gorące posiłki + reszta jak w dniu I. Do tego w cenie tort, ciasta, ciasteczka, napoje, szampan, dekoracja sali, kwiaty na sali. ;)
Moderator tarnogrodziara - 25/08/2014 21:00:37
to tanio tam u Was w Australii ;pppp
Photoblog.PRO powiedzcowidzisz - 25/08/2014 21:04:45
Hahaha. :D widzisz jaką okazję wyczaiłam ! :D Ale jak się orientowałam po karczmach/restauracjach, to za takie menu jak my mieliśmy musielibyśmy dać ponad 280, gdzie w cenie nawet tortu nie bylo.. a jak u Was z cenami? :)
Moderator tarnogrodziara - 25/08/2014 21:08:12
wysłałam Ci pm ;)

bartzz  - 25/08/2014 20:53:23
klasa

Najnowsze wpisy

2208

25/08/2014 20:42:19

2207

22/08/2014 18:30:45

2206

19/08/2014 10:36:55

2205

12/08/2014 17:37:32

2204

05/08/2014 20:57:35

Wpis tarnogrodziara

18/07/2014 14:39:46

Wpis tarnogrodziara

05/07/2014 18:10:20

2201

29/06/2014 11:52:20

Wszystkie wpisy