Photoblog.pl

Załóż konto
exif
Dodane z Android
Wyświetleń: 190
Kiedy ogarniasz szafki, znajdujesz woodstockową perukę-irokez lecha I postanawiasz ją ostrzyc inaczej. Dwa lata temu dostałam z niej w twarz jak rozrzucali ze stoiska lecha. Wzięłam z myślą, że pewnie kiedyś się przyda. No i pod kapelusikiem ładnie się prezentuje. Bez też, chociaż trudno ułożyć syntetyczne włosy niezbyt wysokiej jakości. Pójdę tak z psem na spacer. I tak jest ciemno.


Spojrzałam w lustro. Znowu przytyłam. Wkurwia mnie to, że tak łatwo mi przytyć, bo wyglądam wtedy jak Peter z family guy XD A przynajmniej pod niektórymi kątami. Ale najgorsze jest to, że nawet jak się dobrze odrzywiam i ćwiczę to trudno mi schudnąć, albo mięśnie od razu rosną. Chciałabym być chuda w chuj. Chociaż raz na jakiś czas. Ale musiałabym chyba nie jeść pół roku... Albo przejść na witarianizm chociaż na jakiś czas, co nie wychodzi. W depresji cukier uzależnia niesamowicie.

Powysylalam podania, emaile, zdecydowałam się na coś i czekam. Chociaż kurwa nie wiem...
Photoblog.PRO death0angel CO XD a ja na insta się zastanawiałam ile mogłaś dać za takie cudo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
24/09/2017 1:00:13
szczescienasmyczy Dałam za nią poranek na kacu, przy ładowaniu telefonu i rozmowie z chinką ;p
07/10/2017 4:12:31

Zapraszam w świat książek ;)