Photoblog.pl

Załóż konto

...bo jest parę złudzeń... 

2018/09/11   

 

« następne   poprzednie »
Powiększenie

Tak wygląda człowiek po czterech godzinach snu, idzie do pracy, bo zamiast spać wgapiał się urzeczony w ekran telefonu, po raz kolejny z myślami TO SIĘ NIE DZIEJE, UNWELIWEJBYL, ABSOLUTNY ABSURD, PRZECIEŻ TO WOJCIECH DO MNIE MÓWI Z TELEFONU I WYZYWA MNIE OD POPIERDOLONYCH KOCHANYCH IDIOTEK.

brakowało mi tego przez ostatnie tygodnie, odzyskałam spokój. Choć nadal i bezustannie uczę się tego człowieka, ach co to za przyjemna nauka!

Taj wygląda człowiek, który choć drży na całym ciele przed kolejnym dniem w pracy, kolejnymi wyzwaniami, kolejną niewiadomą z ust przełożonego, to gdzieś w duchu wie, że to tylko początek, a że przecież spełniam swoje pierdolone marzenie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Wreszcie tak wygląda człowiek, który celebruje, dwa miesiące wyjątkowej znajomości. Dziś równo dwa. Dwa komplementy życia na dwa miesiące znajomości.

 

Ufam Ci, jak nikomu. Jak mnie kurwa oszukasz, to nie będę już miał nikogo na tym jebanym świecie.

Z nikim nie było mi tak dobrze, o seksi mówię!

 

 

 

 

 

 

Czas umierać Derkowska

1 komentarz
lizookowa  - 11/09/2018 15:37:08 z Android
I potem niedowierzanie jak facet w takim wieku i z takim doświadczeniem życiowym może mówić, że malolata robi coś czego On jeszcze nigdy nie miał... No jak?!

Najnowsze wpisy

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wpis synia

 

Wszystkie wpisy