Photoblog.pl

Załóż konto

Kocham świat, nawet tak brudny 
zapisz

Dodane 4 dni temu z Android
Wyświetleń: 130
Kochany, w miniony piątek stuknęła nam kolejna 16stka.

Wybiło nam 5 lat.

Najlepszych 5 lat w moim życiu. Wspólne pięć lat. Pięć lat w miłości, szczęściu, ale także w smutku i nostalgii. Każdy stan, który mi towarzyszył dzięki Tobie, zarówno pozytywny, jak i negatywny, jest ważną lekcją. Dla mnie, dla Ciebie, dla nas. Mimo tych pięciu lat, nadal uczymy się siebie nawzajem.

Dziękuję Ci za każdy dzień, w którym czuję się jak milion dolarów, nawet wtedy, kiedy nie mam makijażu na sobie i zwiewnej kiecki.
Dziękuję Ci za wspaniałe poranki, podczas których witasz mnie wspaniałymi słowami. "Dzień dobry moja księżniczko, moja słodka, moja kruszyno". Nie spiszę tu wszystkiego, ponieważ za każdym razem używasz innych przymiotników, przez które mam ochotę płakać ze szczęścia.

Twoje "kochanie" podczas zadawania pytań, podczas doceniania mnie, tłumaczenia, jest idealnym substytutem mojego imienia... Mów do mnie jeszcze.

Dziękuję, że zawsze mnie chcesz zrozumieć. Kobieta i mężczyzna to jednak dwie różne osobowości, dwie różne półkule mózgowe, tok myślenia niekiedy nastawiony jest na inne cele, ale mimo tej różnicy, zawsze jesteś w stanie przystopować, zastanowić się i na spokojnie mi wszystko wytłumaczyć.
To przy Tobie nauczyłam się zadawać tyle pytań, bo wiem, że na każde dostanę odpowiedź (co niekiedy pewnie męczy).

Jesteś wspaniałym człowiekiem, którego kocham ponad wszystko i któremu zawsze życzę jak najlepiej i chcę, by miał jak najlepiej.

Dziękuję Ci, mój cudowny przyszły mężu, za te wspaniałe pięć lat.
Piszmy dalej naszą bajkę, to jedyna opowieść, którą mogę czytać bez końca...
Photoblog.PRO lutoweszczescie Lubię czytać takie notki, cudowna Wasza miłość;)
20/06/2017 17:57:48
szewcowa Tak wspaniale się czyta tą notkę :) życzę Wam kolejnych lat razem w szczęściu i kolejnych, i kolejnych, i kolejnych i tak w nieskończoność! :*
20/06/2017 12:11:45
stypendystka Dziękujemy... ;* Wam również oczywiście! :-)
20/06/2017 16:06:17
szewcowa Dziękujemy ;*
20/06/2017 16:28:40

Zapraszam kochani