Photoblog.pl

Załóż konto

296.

Dodane 8 MAJA 2016 , exif
Wyświetleń: 76

Komuś jeszcze czas tak szybko ucieka? Nie wiem kiedy zaczął się maj, a już jest ósmy. Mam wrażenie, że dopiero dostałam zaproszenie na wesele, a ono odbywa się już za dwa tygodnie. Nie wiem kiedy minęło prawie pół roku. To takie puf! i nic nie ma. Szybko leci. Za szybko.

 

Przespałam pół dnia, co nigdy mi się nie zdarza, więc na chwilę obecną zabieram się do nadrabiania rzeczy, które miałam zrobić w tym tygodniu, ale nawet nie znalazłam chwli czasu na to. Masakra.

 

Szukam nowego kursu.

~mysteriousgirl Mi też czas tak szybko leci, w ogóle całe życie przemija zbyt szybko, więc trzeba wycisnąć z niego jak najwięcej ;)
Mi wcześniej nie zdarzało się spać w dzień, a teraz przychodzę z pracy i muszę uciąć siebie drzemkę, bo nie jestem w stanie dotrwać do wieczora.
08/05/2016 22:09:43
sonsdanoite Ja tylko wczoraj jakoś tak. "Wypadek przy pracy" bym powiedziała. :"D. Bo ja spać w ciągu dnia nie umiem. Nie raz walczę żeby usnąć i ni cholery. A wczoraj usnęłam i nawet nie wiem kiedy...
Ostatnio czas leci mi zaskakująco szybko. Za szybko. Nie wiem kiedy minęły ostatnie dni, tygodnie. Jakim cudem jest już maj, chociaż przed chwilką był dopiero styczeń...
09/05/2016 18:58:43

Zapraszam w świat książek :)