- Załóż swojego fotobloga!zarejestruj|
- dyskutuj na forum|
- zaloguj
|
2012/01/28
|
||||||||||||
|
||||||||||||
Kategoria:
She loves you like me.
|
||||||||||||
Moje latanie z blendą uchwycone przez najwspanialszą na świecie Lukri! <3 [nienawidzę tu mojego ryja </3]
Wyziębiło mnie dzisiaj na prawdę mocno najpierw na zdjęciach, potem w drodze do Lukri i od niej do klubów.. Z klubów do domu było jakoś tak w miarę.. Znośnie. Może dzięki myśli, że niedługo legnę w moim kochanym, cieplutkim łóżeczku? Moooże. :)
Moje myślenie o zbereźnych rzeczach o tej porze jest na bardzo wysokich obrotach.. :P no bo co może robić facet sam przez 15min? :P
Możliwa współpraca z salonem Ewy Minge albo/i Pasażem Grunwaldzkim jest całkiem ładnie brzmiąca, prawda? :P chce mi ktoś pomóc zrobić stronę internetową? Bo potrzebuję :((((
Muszę odwołać jutrzejsze kluby. Nie dam rady. Za zimno.
A Lukier mi wisi kakao z bitą śmietaną! <3
PRZYDAŁABY SIĘ JAKIEŚ PIENIĄDZE, WIĘC JEŻELI KTOŚ CHCE ZDJĘĆ NIECH PISZE DO MNIE WPROST - Naprawdę nie biorę dużych pieniędzy, ani tym bardziej nie gryzę ;) - ociawia@gmail.com albo maxmodels :)
UWAGA! W ferie zniżka dla nowych twarzy! :)
Bądź na bieżąco [no i więcej zdjęć] - Polub! :)
deviantart | maxmodels | facebook | digart | formspring | last.fm | flickr
seeya
- 28/01/2012 13:26:25
seeya
- 28/01/2012 4:03:58