Photoblog.pl

Załóż konto

make your life extraordinary 
zapisz

Ponownie.

Dodane 17 SIERPNIA 2017
Wyświetleń: 180

Gdy byłam młodsza, wykorzystywałam to miejsce, by móc się wyżalić, by wyrzucić z siebie całą złość, by podzielić się pozytywnymi, ale i negatywnymi zdarzenia ze swojego życia. Czasami łapię się na tym, że znowu chciałabym napisać emocjonalnego posta, podsumowując to, co zdarzyło się w moim życiu, ale z drugiej strony - dokonałam wzorowej selekcji w zakresie istotnych i nieistotnych kwestii. Wydaje mi się, że przychodzi to z czasem, a także uznaję to za pewnego rodzaju dojrzałość, dzięki której skupiam się na naprawdę istotnych sprawach, na ważnych osobach, na odpowiednich celach. 

Nie da się ukryć, że mój styl życia zmienił się diametralnie. Myślę, że w jakimś stopniu zmieniłam się też i ja, ale wydaje mi się, ze były to zmiany na lepsze. I wcale nie mam ogromnych oczekiwań. Ani wobec świata, ani wobec ludzi. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że jedynego, czego potrzebuję, to zdrowie oraz więcej czasu. Z całą resztą jestem w stanie sobie poradzić. 

W sumie nie mam innego wyjścia, ale wcale mnie to nie martwi. Wręcz przeciwnie - bardzo cieszy. Im więcej wyzwań, im więcej możliwości, tym lepiej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=WSC6OI16Cb0

 

sierpień > Sztokholm

wrzesień > Belgia i Holandia

październik > Barcelona

listopad > Oslo

grudzień > ???