Photoblog.pl

Załóż konto

No suprises 

2016/06/12   

Motyl

« następne   poprzednie »
Motyl

 

Chciałabym ubrać kilka myśli w słowa, ale sprawia mi to coraz większą trudność. Mój motyl odbiera mi zdolność do składania logicznych zdań, zapamiętywania słów i szybkich reakcji. Dezorientuje, dodał kilogramów, sprawiał coraz większe ogólne problemy zdrowotne, dołożył do życia nerwy, strach, obawę i to ciągłe zmęczenie. Zabrał dobrą kondycję włosów, skóry i dołożył problemy ze wzrokiem, a ja mimo wszystko go polubiłam. Mój motyl rozkładając swoje skrzydła i dając mi popalić sprawił, że poznałam siebie. Dzięki niemu wiem, że mogę zmienić swoją przyszłość, sprawił, że musiałam ruszyć z miejsca, podjąć wysiłek i sobie poradzić, bo przecież bardzo tego chciałam. Dałam radę, daję radę i będę dawać, bo przecież w życiu chodzi o to, żeby czerpać z niego tyle ile jesteśmy w stanie włożyć w kieszenie. Walka z motylem dodaje mi siły, moje wnętrze jest lekkie. To, że teraz coś napisałam, po prostu sama dla siebie to chęć ćwiczenia swojego języka, choćby w okrojonym stopniu, kilogramy uciekają w zaskakującym tempie, co daje mi więcej spokoju i dzięki temu ogólna forma mojego życia uległa poprawie. Włosy? Skóra? Bywało gorzej. Wzrok? Przecież istnieją okulary. Dziękuję każdej osobie, która chociaż przez moment starała się zrozumieć moje nagłe zmiany nastroju, rozdrażnienie i to, co mnie tak naprawdę boli. Żyje mi się dobrze.

 

Cudownie jest mieć przy sobie wspaniałych ludzi, tak rozsądnych i dodających otuchy. Ludzi, którzy z dobrym słowem, pomocną ręką ułatwiają kochać życie. Cudownie jest dzielić się swoim słowem, słodkim, gorzkim, śmiechem i łzami. Nawet jeśli zrobisz coś głupiego, wypijesz zbyt wiele, czy masz taki dzień i nagle stajesz przed wszystkimi i Ci przez chwile wstyd Nawet jeśli dostaniesz małą wypłatę, spóźnisz się do pracy, stłuczesz talerz, zgubisz klucze, telefon Nawet jeśli stanie się to wszystko naraz. Pomyśl, jakie to szczęście, że straciłeś to wszystko, a nie swojego przyjaciela. Wspaniale Was mieć. Kocham Was.

 

PS.

"Baw mnie, zepsuj lub zbaw mnie
To tak zabawnie dzielić swój grzech na pół
Weż mnie, jak sie bierze czek
Gdy się człowiek chce zapomnieć"

4 komentarze
lukasz - 12/06/2016 21:11:46
jesteś wspaniała, przez znajomość z Tobą można tylko zyskać :)
schatten2108 - 12/06/2016 21:21:51
:) cieszę się, że tak myślisz :)

aga - 12/06/2016 21:20:24
na pierwszy rzut oka widać, że się zmieniłaś... kolor włosów, podcięcie ich, widać, że schudłaś, masz okulary, ja jestem z Ciebie bardzo dumna, oby tak dalej
schatten2108 - 12/06/2016 21:21:22
:*

Najnowsze wpisy

Motyl

 

Wpis schatten2108

 

Wpis schatten2108

 

Wpis schatten2108

 

Wpis schatten2108

 

Wpis schatten2108

 

1,12,366...

 

Wpis schatten2108

 

Wszystkie wpisy