Photoblog.pl

Załóż konto

Opisowo...^^ 

2011/07/08   

Opisy..: o przyjaźni..: D

« następne   poprzednie »
Opisy..: o przyjaźni..: D

Przyjaciele są wtedy, kiedy dwa serca ogarniają się bez słów. Bez myśli. Bez spojrzenia. Bez dotyku. Bez niczego. Wystarczy, że są.


- Po co to robisz?
- Ale co?
- No zabierasz mnie do kina, na zakupy, kupujesz mi upominki, dajesz mi pinechy na każdym zdjęciu na nk...
- Bo jestem twoją przyjaciółką!
- Ale mi to nie potrzebne!... Nie! Nie odchodź, źle mnie zrozumiałaś. Nie potrzebne są mi te wszystkie słodziki, a twoja przyjaźń jest mi jak najbardziej potrzebna. Wystarczy, że jesteś!

 

Przyjaciel ten, który przypierdoli ci w twarz i przypomni kim jesteś, kiedy robisz coś głupiego.

 

I wpadły sobie w ręce po dwóch dniach rozłąki jakby nie widziały się dwa lata.

 

Dobry przyjaciel to ten który wskoczy za Tobą do wody nawet jeśli nie umie pływać, a nie taki który da ci dobrą ocene na fotce czy na naszej klasie !

Scooby: Ja też mam odejść?
Kudłaty: Nie& przyjaciele nie odchodzą. Przyjaciele to anioły, które zawsze wiedzą kiedy przyjść.

Przyjaciel sprzeda Cię szybciej niż największy wróg, w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Jeśli nie powiemy przyjacielowi kim dla nas jest... Nigdy nie dowie się ile dla nas znaczy.

Przyjaciółka To Osoba, Którą Kochasz, Bez Względu Na To Kim Była, Kim Jest i Kim Będzie ; *

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć, idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...

Nasza przyjaźń od zawsze była opieczętowana brakiem limitu zaufania. Więc jak udało Ci się go wyczerpać?

Ja straciłam przyjaciółkę, ale to ona zaczeła. Teraz nie mam nikogo, na przerwach siedzę sama, nikt do mnie nie podejdzie i nie powie; "chodź, porobimy coś". Przecież liczy się wnętrze człowieka, a nie wygląd.

Rozejrzyj się dokoła, jak piękny mamy dzień, i wszystko w koło woła, i pozdrawia Cię. Spójrz na chmury na niebie usłyszysz ptaków śpiew, popatrz to wszystko dla Ciebie, bo przyjaźń otacza Cię.

Przyjaciel nie będzie Cię pocieszał. Przyjdzie do ciebie, będzie trzymał Cię za rękę, a gdy zaśniesz zmęczony płaczem, bądź smutkiem, wstanie, zaparzy herbatę i poczeka aż się obudzisz, żeby powitać Cię miłym gestem i rozproszyć czarne chmury.

 

Przyjaźń ma umiejętność i dar obserwacji najlepszego lekarza, pilność i wytrwałość najlepszej pielęgniarki, cierpliwość i czułość matki

Prawdziwy Przyjaciel powinien być jak Pamiętnik, któremu można się wyżalić, Bumerang, który zawsze wraca i Dom, do którego drzwi zawsze są otwarte.

Przyjaciele to osoby, na które można zawsze liczyć.. W każdej sytuacji& Przy wszystkich będą cię chwalić, ale to w cztery oczy cię skrytykują& Choć nie zawsze są po twojej stronie, potrafią pokazać ci, że się mylisz.. Zrobią to na spokojnie& Cieszą się razem z tobą.. I to z Tobą płaczą&

Gdy spotkałam się z moimi przyjaciółkami wszystkie problemy , sprawy , wspomnienia rozeszły się gdzieś jakby ich w ogóle nie było . To właśnie One pomagają mi w tych trudnych chwilach , mogę być z nimi zawsze szczera aż do bólu i dlatego czasami dostaje od nich w łeb , z nimi mogę iść przez całe miasto śmiejąc się ,ludzie wtedy patrzą na nas jak na wariatki a my się w ogóle tym nie przejmujemy. Dlatego nie należy stawiać na miłość tylko przyjaźń.

Przyjaciel, to osoba, która kocha Cię bezgranicznie. Zna Cię na wylot, przy nim możesz być tylko i wyłącznie sobą. Bez przyjaciół.. Byłabym nikim..

bo przyjaciól nie poznaję sie wtedy gdy placzą z nami ,kiedy straciliśmy chlopaka.. tylko wtedy gdy każą nam się otrząsnąć i nazwą zjebem !kiedy przypierdolą ci gdy robisz sobie siare :D gdy idą z tobą , i robią to co ty ,chociaż przypal mają gwarantowany ;p nie wtedy gdy pomagają przy ściąganiu na klasówce,ale wtedy gdy też dostaną jedynke iz pocieszeniem mówią 'aaa co tam ,lubię poprawy' :p gdy jesteś dla nich jak siostra , a nie jak ktoś z kim można sobie pogadać na gadu. Przyjażń, jest to coś wielkiego w życiu, którą nie każdy możę zdobyć przez podanie dłoni.

Trzeba tylu lat, by znaleźć przyjaciela... Wystarczy jedna chwila, by go stracić.

Przyjaciel? To osoba, której możemy zaufać i powierzyć jej najskrytsze tajemnice. A on zatrzyma to dla siebie... x3

Prawdziwa przyjaźń istnieje wtedy, gdy człowiek nie ma nic, bo wówczas przyjaźń jest jego największym skarbem.

Kiedy odchodzi przyjaciel, coś we mnie umiera.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

Jesteś najwspanialszą przyjaciółką, w całym ludzkim tłumie, ponieważ oprócz łez swoich, także mój smutek i łzy rozumiesz.

Poprosiłem Boga o kwiat - dostałem ogród. Poprosiłem o drzewo - dostałem las. Poprosiłem o rzekę - dostałem ocean, poprosiłem o przyjaciela - dostałem Ciebie.

Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga" TEDE

Prawdziwej przyjaźni żadna siła nie zniszczy żaden czas nie osłabi...
                                              
1 komentarz
bartoszjagielski  - 08/07/2011 17:49:37
super!!;p

Najnowsze wpisy

Opisy..: o przyjaźni..: D

08/07/2011 17:48:56