Photoblog.pl

Załóż konto

SADNESS IS A BLESSING 

2018/03/11   

 

« następne   poprzednie »

Mieliście czasami takie dni, w których to przy pierwszych promieniach słońca mówiliście sobie w myślach "To nie jest mój dzień"? W których to pytania bez odpowiedzi mnożyły się z prędkością wiatru, a na horyzoncie nie było nadziei na rozwiązanie tych zagadnień? W których to po prostu wzruszaliście się na pierwszej lepszej rzeczy albo na piosence czy też słowie usłyszanym gdzieś przez przypadek na ulicy? Takie dni na pewno każdego dopadły. A mnie dopadały bardzo często w minionym roku. I choć robi się co tylko leży w mocy, aby przeżyć te dni, to nie ma zmiłuj - jeśli trwają one stosunkowo długo, to powoli człowiek zaczyna się zastanawiać, czy tak naprawdę niektóre decyzje podjęte parę tygodni wcześniej albo jakieś sytuacje, nie mają na to samopoczucie dużego wpływu. Ze mną tak było. W minionym roku podjęłam w swoim życiu wiele decyzji. Wiele dobrych, jak na przykład awans w pracy, przed którym broniłam się od wielu miesięcy i nie widziałam siebie na tym stanowisku (nadal nie widzę, ale staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej). Zdecydowałam się też między innymi wziąć w garść i pisać więcej listów, czytać więcej książek. To tak nawiązując do tych dobrych decyzji..... (...)

 

 

http://ahojkaro.blogspot.com

 (piosenka )

 

 

4 komentarze
Photoblog.PRO ajkansiiju  - 11/03/2018 20:36:20
dobrze napisany tekst, rozumiem Cię doskonale, nie daj się! ;)
piratee - 12/03/2018 8:16:35 z telefonu komórkowego
Ojejku, kogo ja tu widzę! :) Ty tu nadal jesteś? Dziękuje Ci bardzo, ja mam zawsze problem i uważam, że nie umiem ładnie opisywać rzeczy... a tu sie cały tekst nie zmieścił, wiec jest gdzie indziej.
Photoblog.PRO ajkansiiju - 12/03/2018 11:21:13
a tak tu ostatnio sobie jeszcze wpadam ;) wiem, wiem ja czytałam cały na blogu i bardzo mi się spodobał, chyba nawet znalazłam cień motywacji dla siebie
piratee - 13/03/2018 0:50:55 z telefonu komórkowego
Ja znikam, potem wpadam, i tak ciagle. Mam wielki sentyment do tego miejsca, bardzo je lubię, tu sie wiele rzeczy zaczęło.. dobrych. Zawsze tu zajrzę... miło to słyszeć, dziękuje! Działaj, jeśli masz siły.

Najnowsze wpisy

Wpis piratee