Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 10 WRZEśNIA 2017
Wyświetleń: 163

Do tej pory liczyłam dni kiedy jestem sama.. Zauważyłam, że każdy kolejny dzień więcej sprawiał mi przykrość, jak nóż w plecy.. Było ich już za dużo, dlatego koniec z tym! Zaczynam działać na odwrót, teraz będę odliczała ile pozostało. Wiem, to też słaby pomysł, bo odliczanie sprawia, że czas się jakby wydłuża. Najlepiej byłoby się wcale nad tym nie skupiać, tak by czas sobie zwyczajnie mijał własnym tempem. Nie potrafie tak, niestety. 
Nie mogę jednak powiedzieć, że czas mija mi wolno. Wciąż na siłe wynajduje jakiekolwiek zajęcie, nawet błahe, byleby tylko nie siedzieć i się nad sobą nie rozczulać. Już prawie połowa miesiąca chociaż dopiero co się zaczął. I dochodzi do mnie powoli fakt, że za lekko ponad dwa tygodnie musze wracać.. Muszę wracać do miasta, którego nie chcę już widzieć chociaż naprawde szczerze je pokochałam. Musze wracać do mieszkania którego niesamowicie mi brakuje, ale w którym będę czuła sie totalnie samotna. I w sumie.. widze w tym wszystkim zalety mimo tego jak marudze. Tam czas minie jeszcze szybciej. Tak naprawde od weekendu do weekendu. Tam nie bedę dostawała tysiąca pytań. Poza tym jesień.. Nie wiem dlaczego, ale mimo że kiedyś nienawidziłam tej pory roku to już trzeci rok kiedy na nią czekam. Mam taki piękny obraz w głowie... Wracam z wykładu, który trwał wieczność, pada mżawka,  każda maleńka kropelka na twarzy doprowadza mnie do szału, wchodzę wyczerpana do mieszkania, zrzucam z siebie mokre ciuchy. Zaraz potem zakładam ukochane, znoszone dresy, zwiazuje wilgotne włosy byle jak i robię kawę. Siadam w moim cudownym bujanym fotelu i odpalam durny program, któryś typu ukryta prawda. I samo to wyobrażenie sprawia mi tyle przyjemności, nie wiem, jestem chyba jakaś dziwna, niedziesiejsza.. Ale tak mam. A potem? Potem nadejdzie grudzień. 9 grudnia skończe swoje odliczanie, przytule najwspanialszą istote jaka spaceruje po tym świecie, zapomne o tysiacach kilometrów które nas dzieliły. Przyjdzie mroźna zima, każdy dzień będzie mijał tak samo, w głowie tylko ciepły koc i lenistwo z nim. I nie będę narzekała na każdy dzień, wręcz przeciwnie, za każdy kolejny dzień będę jemu dziekowała, po prostu.

nefrre Nie jesteś niedzisiejsza! Mam podobnie! Ale ja to po prostu kocham jesień właśnie za wszystko :) Za deszcz, za jesienne piękne drzewa, za ten relaks po jakimś ciężkim dniu.. leniuchowanie i codzienność :) Pięknie wyglądasz :*
13/09/2017 15:11:07
keitha Super :))
11/09/2017 11:12:53
maciejlyczak16 Jak pięknie wyglądasz:)
10/09/2017 23:38:33
patrzkomuufasz1 Szczerze? Wystawiając je pomyślałam, że jest okropne. Ale bardzo to miłe co piszesz :)
11/09/2017 0:00:49
maciejlyczak16 Piękny uśmiech:) mile spojrzenie :) ładna kobieta :)
11/09/2017 6:40:42

padholder urocza :)
11/09/2017 0:43:04
marysiaberowska :D
10/09/2017 23:21:46
Zapraszam w świat książek ;)