Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/08/26   

Cytaty. # 151.

« następne   poprzednie »
Cytaty. # 151.
Kategoria:
Cytaty.

http://www.youtube.com/watch?v=FQFG7CK5zgc&feature=g-feat

 


Wiem , że to miało być inaczej . Wiem , że niczego nie naprawię płaczem .zagryzione usta,zaciśnięte oczy,obgryzione paznokcie..tęsknieprzepraszam za to, że wy wszystkie możecie rozbierać Go wzrokiem, a tylko ja rękomaNajwiększy błąd jaki można popełnić, to pozwolić niektórym ludziom zostać w naszym życiu o wiele dłużej, niż na to zasługują.Idziemy razem przez park, trzymamy się za ręce. Oddycham dzięki niej, bo jest dla mnie tlenem.Ty możesz na niego patrzeć , ja dotykać i całowaćzbyt często bywasz w moich myślach, za rzadko w moim życiu.Tylko Oni wiedzieli o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę.Kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum. Kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy. Kiedy w torbie mam te same książki od kilku tygodni. Kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone. Tylko oni o tym wszystkim wiedzieli , tylko Oni..Pan ma wzrok, aż dreszcze przechodzą...cała ulica błyszczała uśmiechem tego typa.

   


I wszystko byłoby łatwiejsze, wszystkie problemy stałby się minimalne, każda kłótnia odeszłaby w niepamięć gdybyś tylko był obokwchodzę w wasze gusta jak wtyczka do gniazdka.

4 komentarze
opisxxd  - 26/08/2012 14:57:34

przepraszam za to, że wy wszystkie możecie rozbierać Go wzrokiem, a tylko ja rękoma
zadarmokosmetyki  - 26/08/2012 13:41:48
Chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na kosmetyki? Jeśli tak,to możesz już dziś zacząć zbierać gwiazdki i odbierać swoje W 100% DARMOWE paczki z PEŁNOWYMIAROWYMI kosmetykami!W tym miesiącu możesz zgarnąć lakier do paznokci marki RIMMEL,maskarę marki WIBO i wiele innych! Jeśli jesteś zainteresowana/y zapraszam na mojego photobloga,wnotce znajdziesz link! Pozdrawiam.
noblood  - 26/08/2012 13:40:27
fajne
xspadajziomekx  - 26/08/2012 13:38:49
Fajnee ; ))

Najnowsze wpisy

Inaczej cz. 17

 

Cytaty.

 

Inaczej cz. 16

 

Inaczej cz. 16

 

Mimo wszystko cz. 71  cd.

 

Mimo wszystko cz. 71

 

Cytaty.

 

Mimo wszystko cz. 70 cd.

 

Wszystkie wpisy
Zespół Antymon Zaprasza!