Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/05/16   

Opowiadanie.

« następne   poprzednie »
Opowiadanie.

 

 

Do okoła ludzie zakochani . Wiele par, trzymających się za ręce, na ulicy mijanych . Tylko ja, sama, ze złamanym sercem . Już od orawie roku z NIM nie jestem . byłam tak szalenie zakochana . Myślałam że nic nas nie rozdzieli. myliłam się ... Wystarczyło że pojawiła się ONA . ON - oszalał jak głupi . Są teraz niezmiernie szczęśliwi , a ja - ja , nie chcę go znać !

Dobrze że jest Paula . Tak to moja najlepsza przyjaciółka . Ona nigdy nie daje mi się smucić . Jest jak lepsza siostra . Wyciąga mnie na zakupy, koncerty czy imprezy .
Tak i było tego wieczoru .. Miałyśmy zaproszenie na domówkę do Pauli kuzyna . Wyszykowane, byłyśmy na miejscu o 21. Paula tańczała z chłopakami , w czasie gdy ja siedziałam na sofie, pijąc kolejne piwo . W pewnym momencie dosiadł się do mnie chłopak . Niebieskooki blondyn . Od razu mi się spodobał.. Przegadaliśmy ze sobą całą imprezę . Gdy poprosił mnie o numer nie zastanawiałam się długo . Miał na imię Daniel . z Paulą zbierałyśmy się z imprezy , on na pożeganie, pocałował mnie . byłam w szoku , bo w sumie się nie znaliśmy .. Ale czułam motylki w brzuchu . Myślałam o nim przez całą drogę powrotną . 20 minut później byłam pod domem , weszłam, wzięłam prysznic i położyłam się do łóżka . ie mogłam zasnąć bo przed oczami miałam Daniela .. W pewnym momencie usłyszałam dźwięk telefonu, to byłą wiadomość od niego : Cześć Piękna . :* .
Tak oto przepisaliśmy pół nocy . Następnego dnia, spotkaliśmy się. Było wspaniale . Nasze spotkania trwały miesiąc. Potem , w końcu , byliśmy razem . Było cudownie, przez te pół roku . Pewnego dnia, na spacerze z Danielem, spotkałam JEGO . Moją byłą miłość . ON spojrzał na mnie, podejrzanie się uśmiechnął , i mijając nas powiedział, krótkie : Hej . Po chwili odczytałam sms-a od niego : Wiem , że wszystko zjebałem , ale daj mi szanse . Nie mogę przestać o tobie myśleć, spotkajmy się . Daniel nie wiedział o co chodzi, wypytywał mnie o NIEGO. i w końcu musiałam mu wszystko powiedzieć .. Od tamtej pory nie było już tak dobrze ... ON cały czas do mnie pisał , a ja z Danielem kłóciliśmy się coraz częściej .. Nocami płakałam .. A odczytując sms-y od NIEGO, rzucałam telefonem o ścianę ! To było za trudne . :( . Lecz nie tLyko dla mnie .. Pewnego razu dostałam sms-a od Daniela : tam gdzie zawsze, za godzinę . Byłam tam w 15 minut, i czekałam na niego . Nie wiedziałam o co chodzi , myślałam że będzie dobrze . Daniel chyba myślał tak samo . Ale gdy podczas naszej rozmowy zadzwonił telefon od NIEGO , nie wytrzymał .. Powiedział że bardzo mnie kocha , ale tak nie może być . Odszedł. Zostawiając mnie z łzami w oczach . Wróciłam do domu , dopiero po 4 godzinach . Cały czas płacząc . Połamałam karte od telefonu, żałując, że zrobiłam tego wcześniej . Chociaż znając JEGO , zdobył by mój nowy numer, szybciej niż bym się tego spodziewała . i tak mijały miesiące. Byłam cały czas załamana .. A co z Paulą ?? .. Była przez ten czas za granicą , u ojca . Gdy wróciła zobaczyła zmianę we mnie . Nie znała wtedy jeszcze szczegółów. Gdy jej wszystko opowiedziałam była przy mnie codziennie,wspierała mnie tak jak to było wcześniej . Pewnego razu na zakupach w supermarkecie , minęłyśmy niebieskookiego blondyna - To był Daniel . Czułam jak moje serce znowu pęka . Gdy go minełyśmy, odwróciłam się . On cały czas patrzał i się uśmiechał .. I znowu myślałam o nim cały dzień . Gdy wróciłam do domu odczytałam od niego wiadomość na gadu- gadu . Byłam w siódmym niebie . Znowu zaczęliśmy się spotykać . Nie dam tego zniszczyć !

 

 

ZAKOCHANA

7 komentarzy
Junior gocoo  - 22/06/2012 18:00:41
Jakie pięknee. I do tego takie prawdziwe :*
skdjighf - 22/05/2012 17:25:03
Świetne:)
karolu - 16/05/2012 19:31:47
fajne ;)
iiloonka  - 16/05/2012 18:50:10
ciekawa galeria :)
5martini  - 16/05/2012 18:02:29
Fajne : )
opisowox  - 16/05/2012 17:51:15
Pięknee .< 3

zapraszm do siebie.
wexlovexnzllh  - 16/05/2012 17:49:47
Świeetne ;3
Zapraszamy do nas ;3
TU : http://www.photoblog.pl/wexlovexnzllh/123070291/1.html
ORAZ TU : http://wexlovexnzllh.bloog.pl
Buźka . ; * ♥

Najnowsze wpisy

Inaczej cz. 12

 

Mimo wszystko cz. 70 cd.

 

Inaczej cz. 11

 

Mimo wszystko cz. 70 cd.

 

Cytaty.

 

Inaczej cz. 10

 

Cytaty.

 

gdy szczescie puka do drzwi 101

 

Wszystkie wpisy
analog girl in a digital world