Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/05/16   

Opowiadanie.

« następne   poprzednie »
Opowiadanie.

 

 

Do okoła ludzie zakochani . Wiele par, trzymających się za ręce, na ulicy mijanych . Tylko ja, sama, ze złamanym sercem . Już od orawie roku z NIM nie jestem . byłam tak szalenie zakochana . Myślałam że nic nas nie rozdzieli. myliłam się ... Wystarczyło że pojawiła się ONA . ON - oszalał jak głupi . Są teraz niezmiernie szczęśliwi , a ja - ja , nie chcę go znać !

Dobrze że jest Paula . Tak to moja najlepsza przyjaciółka . Ona nigdy nie daje mi się smucić . Jest jak lepsza siostra . Wyciąga mnie na zakupy, koncerty czy imprezy .
Tak i było tego wieczoru .. Miałyśmy zaproszenie na domówkę do Pauli kuzyna . Wyszykowane, byłyśmy na miejscu o 21. Paula tańczała z chłopakami , w czasie gdy ja siedziałam na sofie, pijąc kolejne piwo . W pewnym momencie dosiadł się do mnie chłopak . Niebieskooki blondyn . Od razu mi się spodobał.. Przegadaliśmy ze sobą całą imprezę . Gdy poprosił mnie o numer nie zastanawiałam się długo . Miał na imię Daniel . z Paulą zbierałyśmy się z imprezy , on na pożeganie, pocałował mnie . byłam w szoku , bo w sumie się nie znaliśmy .. Ale czułam motylki w brzuchu . Myślałam o nim przez całą drogę powrotną . 20 minut później byłam pod domem , weszłam, wzięłam prysznic i położyłam się do łóżka . ie mogłam zasnąć bo przed oczami miałam Daniela .. W pewnym momencie usłyszałam dźwięk telefonu, to byłą wiadomość od niego : Cześć Piękna . :* .
Tak oto przepisaliśmy pół nocy . Następnego dnia, spotkaliśmy się. Było wspaniale . Nasze spotkania trwały miesiąc. Potem , w końcu , byliśmy razem . Było cudownie, przez te pół roku . Pewnego dnia, na spacerze z Danielem, spotkałam JEGO . Moją byłą miłość . ON spojrzał na mnie, podejrzanie się uśmiechnął , i mijając nas powiedział, krótkie : Hej . Po chwili odczytałam sms-a od niego : Wiem , że wszystko zjebałem , ale daj mi szanse . Nie mogę przestać o tobie myśleć, spotkajmy się . Daniel nie wiedział o co chodzi, wypytywał mnie o NIEGO. i w końcu musiałam mu wszystko powiedzieć .. Od tamtej pory nie było już tak dobrze ... ON cały czas do mnie pisał , a ja z Danielem kłóciliśmy się coraz częściej .. Nocami płakałam .. A odczytując sms-y od NIEGO, rzucałam telefonem o ścianę ! To było za trudne . :( . Lecz nie tLyko dla mnie .. Pewnego razu dostałam sms-a od Daniela : tam gdzie zawsze, za godzinę . Byłam tam w 15 minut, i czekałam na niego . Nie wiedziałam o co chodzi , myślałam że będzie dobrze . Daniel chyba myślał tak samo . Ale gdy podczas naszej rozmowy zadzwonił telefon od NIEGO , nie wytrzymał .. Powiedział że bardzo mnie kocha , ale tak nie może być . Odszedł. Zostawiając mnie z łzami w oczach . Wróciłam do domu , dopiero po 4 godzinach . Cały czas płacząc . Połamałam karte od telefonu, żałując, że zrobiłam tego wcześniej . Chociaż znając JEGO , zdobył by mój nowy numer, szybciej niż bym się tego spodziewała . i tak mijały miesiące. Byłam cały czas załamana .. A co z Paulą ?? .. Była przez ten czas za granicą , u ojca . Gdy wróciła zobaczyła zmianę we mnie . Nie znała wtedy jeszcze szczegółów. Gdy jej wszystko opowiedziałam była przy mnie codziennie,wspierała mnie tak jak to było wcześniej . Pewnego razu na zakupach w supermarkecie , minęłyśmy niebieskookiego blondyna - To był Daniel . Czułam jak moje serce znowu pęka . Gdy go minełyśmy, odwróciłam się . On cały czas patrzał i się uśmiechał .. I znowu myślałam o nim cały dzień . Gdy wróciłam do domu odczytałam od niego wiadomość na gadu- gadu . Byłam w siódmym niebie . Znowu zaczęliśmy się spotykać . Nie dam tego zniszczyć !

 

 

ZAKOCHANA

7 komentarzy
Junior gocoo  - 22/06/2012 18:00:41
Jakie pięknee. I do tego takie prawdziwe :*
skdjighf - 22/05/2012 17:25:03
Świetne:)
karolu - 16/05/2012 19:31:47
fajne ;)
iiloonka  - 16/05/2012 18:50:10
ciekawa galeria :)
5martini  - 16/05/2012 18:02:29
Fajne : )
opisowox  - 16/05/2012 17:51:15
Pięknee .< 3

zapraszm do siebie.
wexlovexnzllh  - 16/05/2012 17:49:47
Świeetne ;3
Zapraszamy do nas ;3
TU : http://www.photoblog.pl/wexlovexnzllh/123070291/1.html
ORAZ TU : http://wexlovexnzllh.bloog.pl
Buźka . ; * ♥

Najnowsze wpisy

Inaczej cz. 17

 

Cytaty.

 

Inaczej cz. 16

 

Inaczej cz. 16

 

Mimo wszystko cz. 71  cd.

 

Mimo wszystko cz. 71

 

Cytaty.

 

Mimo wszystko cz. 70 cd.

 

Wszystkie wpisy