Photoblog.pl

Załóż konto

OPIISYYY 

2015/04/20   

 

« następne   poprzednie »

Masz prawo do płaczu, ale potem wstań i walcz.

 

Zawsze jest dobry czas, żeby zacząć wszystko od nowa.

 

Tak się zastanawiam& Ile razy jeszcze się zawiodę na kimś na kim mi zależy.

 

Za często dajesz innym oparcie, którego Ty sama nie masz.

 

Tylko od Ciebie zależy cała reszta.

 

ty myślisz, że błyszczysz? Ty nawet nie świecisz.

 

Nie warto uganiać się za czymś, co jak dym ulotne jest.

 

I choć miałam go dość, bez niego mi ciężko.

 

Po przekroczeniu pewnej granicy nie ma już powrotu.

 

Jednego dnia się przymila, a następnego ma Cię gdzieś .

 

Może kiedyś będzie dobrze, na razie na szczęście najwidoczniej nie zasługuję...

 

Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

 

łatwiej kogoś obrazić niż powiedzieć mu,że jest dla ciebie ważny . łatwiej powiedzieć komuś, że się go nienawidzi niż wyznać mu miłość. wiem , też tak mam .

 

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

 

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy..

 

kobiety tak mają. pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. boją się cierpieć i rozczarowywać. jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, to proste. tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

 

Pomyślałeś kiedyś o mnie? Tak bezinteresownie? Przynajmniej raz? Tak na dobranoc? Chciałabym to wiedzieć. Cholera, znów mi Cię brakuje.

 

istnieje tylko jedna rzecz, do której ludzie nigdy się nie przyzwyczają  to samotność. Mało tego, z każdym dniem będzie ona coraz bardziej krzyczała w twojej duszy i domagała się egzekucji w czyichś czułych objęciach. Uśmiech na twojej twarzy wcale nie przedstawia radości, tylko sentymentalny powrót do dni, w których faktycznie był jeszcze jakiś sens wykonywania tego gestu.

 

 

Wszyscy mówią,że się kochają,że ich uczucie jest nie wiadomo jakich rozmiarów i w ogóle inne takie. Mówią też, że nie rzucają słów na wiatr. A to kłamcy! Większość ich związków , które miały trwać na zawsze rozlatuje się po dwóch trzech miesiącach, a partnerzy wyzywają się,wmawiają nierealne sytuacje. To właśnie jest to uczucie? Tak wygląda ta miłość? Jeśli kocha się kogoś na prawdę to jest się w stanie zrobić wszystko,żeby utrzymać tą osobę przy sobie jak najdłużej. I staranie się o to,żeby to na zawsze nie trwało dwóch miesięcy lecz całe życie.


oo jeju, brakowało mi was, dodawania notek tu, wszystkiego.. hmm pierwsze co bym chciała napisać to jest to, że przepraszam was za nieobecność, niestety(albo i dla niektórych stety) byłam bardzo chora w sumie jeszcze jestem , ale już powoli wracam do zdrowia. Jeszcze troszkę i zacznę dodawać notki systematycznie. Co gorsze mam niesamowitego stresa jak nigdy w życiu iż jutro zaczynam testy ;o. Mniejsza w to... Co u was? jakieś plany na wakację? jak życie, zdrowie? a może ktoś ćwiczy,no bo w końcu dziewczyny coraz bliżej lato *.* Osobiście nie mogę się doczekać :D dobra już was nie zanudzam hah xdd

                                                                   W.

3 komentarze
mylifesofuckyou  - 06/05/2015 16:35:10
http://ilovewhatido0601.blogspot.com/
annna97  - 29/04/2015 15:59:40
Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.
xirremplacablex  - 28/04/2015 14:02:56
super :)

Najnowsze wpisy

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

ADA

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Iwona

 

Wpis opiisyyy

 

Wszystkie wpisy
Przyszła mamusia. Zapraszam ;*