OPIISYYY 

2014/11/27   

 

« następne   poprzednie »

Próbuję Cię zetrzeć z mojej pamięci jak gąbka kredę .


 Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.


 Ja nie wierzyłam, Ja po prostu chciałam Ci uwierzyć


 Gdy się z Tobą pokłócę zawsze jem Nutellę, bo potrafi Cię zastąpić w takich momentach. A wiesz dlaczego ? Bo jesteś tak samo słodki .


 Pamiętam do dziś jak postawiłeś mi ultimatum. Albo porzuce życie na chilloucie , albo sie rozstaniemy. Wybrałam rozstanie, bo powiedziałam sobie kiedyś, że żaden chłopak mnie nigdy nie zmieni. I wiesz co ? Nie żałuje, bo poznałam kogoś kto pokochał mnie taką jaką jestem.


 teraz cieszy się, że wszystko czego miała mniej nie jest potrzebne jej.


 Często bywa tak, że jedno z dwojga przyjaciół się zakochuje w tym drugim. Ale czasem bywa też tak, że oboje czują to samo, a wtedy powstaje związek idealny, oparty na miłości i przyjaźni.


 Może szluga z zawartością szczęścia, zamiast nikotyny?


 Nie każ nam się łudzić to tak wygląda teraz, jakbyś grał w simsy i nagle odszedł od komputera.


 Spłonęły jak świeca resztki ich romansu.


 Byliśmy jak Bolek i Lolek jak Gargamel i Klakier - teraz odszedłeś wyobraźcie sobie Bolka bez Lolka ? Gargamela bez Klakiera ?  tak właśnie się czuje pusto i nie do pary .


 Któregoś dnia zapragnę obudzić się ponad gwiazdami, gdzie chmury będą daleko za mną, gdzie problemy rozpływają się, jak cytrynowe krople, wysoko ponad kominami, tam mnie znajdziesz. Gdzieś nad tęczą.


 Le­piej poszu­kać so­bie no­wego przy­jaciela niż płakać po dawnym.


 Będziemy na tyle silni , na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi , na ile podzieleni .


 Wszystko się zmienia. Ludzie się zmieniają, ich pasje, upodobania również ulegają zmianą. Niegdyś naszymi ulubionymi kolorami były niebieski, fioletowy, a dzisiaj są nimi czerń i czerwień. Dorastamy. Dochodzi do większych zmian, pora wybrać, co jest dobre, a co złe. Zabawne, kiedyś wszystkie decyzje podejmowano za nas, a teraz nieoczekiwanie musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Ale nigdy nie zapominajmy kim byliśmy i co było dla nas ważne. Nigdy.


 prosić to się może świnia . ja mówię czego chcę .


 Robiliśmy błędy wiem jesteśmy ludźmi. Życie nie pomogło knuło co mogło by nas poróżnić.


 co znaczy dla mnie szczerość ? pocałunek podczas , którego na nasze policzki kapią łzy wymieszane z kroplami deszczu .


 Najtrudniej traci się coś, co dotąd powoływało nas do życia. Coś, co powodowało na twarzy uśmiech. Rzecz, do której się przywiązaliśmy i człowieka na którym nam zależało.


 wszyscy ranią. może nawet o tym nie wiesz , ale codziennie kogoś ranisz. słowem , gestem , coś , co dla ciebie wydaję się błahe dla kogoś innego może być wszystkim co ma. a ty , burzysz mu jego świat , który tworzył przez długi czas , budował , kawałek po kawałeczku.


 Pewnie powinnam powiedzieć Ci, że będę przy Tobie zawsze nawet, gdy będziesz popełniać największy błąd życia, ale nie wiem czy będę miała tyle siły.


 Rozejrzyj się w koło, spójrz co znaleźliśmy - wiedz ,że możemy być tym kim chcemy.


 Przepraszam za wszystko! Za to ,że byłam, że tęskniłam , że chciałam ,że kochałam i za to ,że się w Twoje życie wjebałam.


  A teraz pozwól ,że stanę przed Tobą z rozszerzonymi butami trzymając w ręku słoik słonych wspomnień.


 Zapieprzamy przez życie, cel to znaleźć się na szczycie.


 `- Ale Ty jesteś zajebista.

-No, niestety ktoś musi.'


 

'Styl' Fit & Kosmetyka :)
Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

ADA

 

ADA

 

Wszystkie wpisy