OPIISYYY 

2014/10/31   

 

« następne   poprzednie »

Widzisz dziewczynkę w różowej sukience z prawej strony? Tak, tę blondynkę. Spędziła długie dnie i noce, czekając na wyniki badań. Dostrzegłeś wzrok tamtej kobiety przy stoliku? Tak, w tej szmaragdowej tunice. Modliła się do Boga, by jej mąż przeżył ciężką operację. Popatrz na tego mężczyznę przy oknie. Przez niekończące się 13 minut, trzymał za rękę swoją żonę, której przedwcześnie odeszły wody. Spostrzegłeś trójkę rodzeństwa, którzy pusto wpatrują się w drzwi? Oni ze strachem oczekiwali na telefon, który powiedziałby im, że ich rodzice zginęli w wypadku autokarowym. Wiesz co ich wszystkich łączy? Niepewność, która wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. Ten brak wiedzy, brak pewności, że wszystko będzie dobrze.


 Nie wiem jak szybko bym biegła i tak nie dogonię wiatru. Podobnie jest z miłością. Gonisz za nią cały czas, a gdy dajesz sobie spokój ona nadchodzi.


Nie mów mi, że jestem piękna, inteligentna, idealna. po prostu bądź. chcę czuć Twój oddech na mojej szyi, chcę łączyć Twoje wargi z moimi, chcę zasypiać w Twoich ramionach. właśnie to wszystko jest dla mnie najcudowniejszym komplementem, wiesz?


Każdy czeka na kogoś, kto już nigdy nie wróci.


Najłatwiej rozmawia się z nieznajomym. Najtrudniej z kimś, kogo chcemy poznać.


osiągnięcie szczęścia to tylko kwestia motywacji.


Są dwie rzeczy jakie nigdy nie powinno sie łamać Obietnice i serce drugiej osoby..


Siedząc w wannie opowiadam pralce, w jakim to dupku się zakochałam.


niekiedy brak mi odwagi na wyjście między ludzi. niczym siedmiolatek w pierwszy dzień szkoły spoglądam na tłum zupełnie obcych mi ludzi z przerażeniem w oczach...


gdy Ci smutno, gdy Ci źle. idź do kuchni nażryj się.


Nie pisz , nie dzwoń , nie dołuj . Zostaw mnie po prostu w spokoju . Mniej mnie w dupie tak jak to zazwyczaj świetnie robisz .


bronię się przed tym uczuciem, ale On i tak jest w każdym śnie.


gubię się w słowach, które służą po to by nas zaczarować.


to właśnie z Nim chcę się budzić , wtulona w jego ramiona , na polu , po ostrym melanżu . chcę trzymać go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy , gdyby przypadkowo się obudził przez moje dawanie mu buziaków. potrzebuję tego uczucia. potrzebuję Jego . Kocham Go .


nie rozumiała czemu odszedł , czemu ją zostawił , samą w tym brudzie .


Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać.


Jeżeli ktoś cię stracił i nie próbuje zrobić wszystkiego, by to cofnąć , oznacza to tylko jedno -nie ma pojęcia, co miał.


Bo łzami,bólem można się upić.To trochę inaczej jak z alkoholem.Wtedy jesteś w zupełnie innym stanie.Jesteś jak sklonowany człowiek nie mający zapewne duszy...jak martwy obiekt któremu ktoś zatrzymał na chwilę serce.


˙a gdy usłyszałam z Jego ust ' to może koleżeństwo ? ' moje serce zastąpił wielki czarny kamień, który nie chciał spaść. oczy delikatnie się zaszkliły , a usta powoli układały się w ciche ; zostań ' .


- Hej maleńka znasz synonim piękna? Jesteś nim ty.

- Hej idioto jestem pod wrażeniem, że wiesz co to synonim i jeszcze znasz takie piękne przykłady, ale język polski jakoś nie robi na mnie wrażenia.

- Ale weź ja plus ty równa się niezapomniane doznania.

- Oooo widzę, że i matematyką chcesz szpanować ale chyba coś kiepsko na lekcji uważałeś, bo prawidłowy wynik tego równania to: za wysokie progi na twoje nogi, więc spadaj w podskokach.


˙'  Zawsze i wszędzie są sprawy, rzeczy, zjawiska czy istoty, które trzeba rozumieć - i takie, w które wystarczy wierzyć.


Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Miej gdzieś zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tą, którą jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.


 

Już niedługo nowy filmik!
1 komentarz
annna97  - 4 godz. temu
cudowne !!
pierwszy <3

Najnowsze wpisy

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wszystkie wpisy