OPIISYYY 

2014/09/17   

 

« następne   poprzednie »

Każdy powód, żeby kogoś pocałować jest dobry, więc rusz się i znajdź ten powód .


często zastanawiałam się czemu trafiło akurat na mnie. czemu moje serce otworzyło się na takiego gnojka jak Ty. dziś wiem , że to wszystko było potrzebne - bo chociaż czuję do Ciebie ogromną nienawiść - wiem, jak wiele jestem w stanie zrobić dla drugiego człowieka. wiem, jaka jestem, gdy czuję się szczęśliwa. wiem, jaką moc ma moje szczęście, i jak wiele potrafię zdziałać. i mimo, że długo nie potrafiłam się pozbierać, mimo tego, że tak wiele nocy przepłakałam - opłacało się - by zrozumieć, by poczuć, by wiedzieć, że to wszystko uświadomiło mi jaką osobą tak na prawdę jestem.


Patrzę wstecz i oceniam, czy tak bardzo się zmieniłem.


Podnoszę się po klęsce, bo w sercu mam nadzieję, Idę do przodu choć wiatr w oczy wieje. I jestem pewna że przyjaźni nie kupisz, Pamiętaj zawsze jest ktoś kto trzyma za ciebie kciuki.


Twój uśmiech to jak wiśnie latem, jak pąki róż, jak jabłka jesienią <3


- Pobawimy się w Boba Budowniczego?

- I co chcesz zbudować ?

- Naszą miłość.


Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania.


Przyjaciel, to nie ten, co wyciera Ci łzy ale ten, który nie pozwala Ci ich wylewać.


Cały czas powtarzała sobie, że jest silna i miała rację, ale do czasu gdy wspomnienia jej nie dopadły....


` Potrzebowałam silnych ramion, by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami, a potem zaśmiać się, że zachowuje się jak histeryczka.


chciałabym znowu tak czuć , mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha . chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą , że dzwoni ten Ktoś . chciałabym denerwować się przed spotkaniem , a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca . chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać , a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce , ściskać ile sił .


Największą wartość mają te rozmowy, przy których łzy tańczą na rzęsach. One są z serca, one oddają cząstkę nas samych komuś innemu, bezpowrotnie.


Jeśli dziewczyna nadal Cię kocha po tym jak złamałeś jej serce to znaczy, że jest tą jedyną.


Skarbem jednego człowieka , jest drugi człowiek ' , zapamiętaj .


potrafił zepsuć dosłownie wszystko. nawet mój taniec w deszczu o czwartej nad ranem, przynosząc mi parasolkę.


w moim innym świecie nawet gdy jest ciężko, tylko razem zawsze lądujemy miękko. i łączy nas namiętność, z której mogą szydzić, lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy się czego wstydzić.


Lubię swoje zajebiste pomysły, lubię być dziwna, inna od wszystkich i pozytywne pierdolnięta. Lubię moje niekontrolowane wybuchy śmiechu, i dziwne słowotwórstwo lubię .


Nie zawsze sobie zdajemy sprawę z tego, iż nie odzywając się do kogoś lub chwilowo milcząc, możemy sprawić komuś wielką przykrość!!. Milczenie czasem może boleć bardziej niż słowa krytyki.


Czemu tak wyszło? Co to znaczy to nie ma sensu? Wszystko ma sens.. Po prostu już nic nie czujesz. Twoje kłamstwo mnie rani. Powiedz, że jest ktoś. Jeśli masz być, bo chcesz żebym była szczęśliwa to daruj sobie. Lepiej odejdź. Będąc ze mną żeby mnie uszczęśliwiać ranisz jeszcze bardziej, bo wiem, że Ty nie jesteś szczęśliwy..


Zawsze wszystko się rozwala , gdy ktoś trzeci się wpierdala .


studnia bez wody to tak jak ja bez ciebie...


Przechodząc koło placu zabaw zobaczyłam małą dziewczynkę na karuzeli, śmiała się i świetnie bawiła. Usiadłam na ławce niedaleko i zaczęłam płakać uświadomiłam sobie że nie chce być dorosła! Chce być jak ta dziewczynka, dla której jedyny problem 'to gdzie jest mama?'


 

Mój mglisty świat.
Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Iwona

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wszystkie wpisy