KTO WYKUPI PRO?

2014/04/17   

 

« następne   poprzednie »
Kategoria:
Mieszane

Kobiety znają się na magii, potrafią zaczarować jednym gestem, uśmiechem, spojrzeniem.


gratuluję, jesteś jedną z nielicznych osób, której udało się doprowadzić mnie do płaczu. możesz czuć się wyjątkowy, niewielu ma ten 'zaszczyt'.


Lepiej nie pokazywać ludziom, że na czymś nam zależy. Pokazując, że mamy to gdzieś, momentalnie mamy większe szanse na osiągnięcie tego. To zabawne.


Marzenia to niczym nie zmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.


Nigdy nie przepraszaj za to ,że masz zbyt wysokie wymagania.Ludzie,którzy naprawdę chcą być w Twoim życiu postarają się im sprostać .


Przeznaczenie jest ogniwem a serce nie sługa. Czasami dwie różne połowy pasują jak ulał.


Wróć, to już przestało byc śmieszne.


Przyjaciółka - tak to właśnie ona buduje twój świat, daje Ci tysiące powodów do uśmiechu i to właśnie ona potrafi się śmiać z Tobą w chwilach kiedy do śmiechu, płakać w chwilach kiedy nie masz sił, a najważniejsze że potrafi być przy Tobie w dzień i noc milcząc, słuchając jak klniesz na życie. człowiek który ma taką przyjaciółką ma cholerne szczęście, bo nie każdy ją znajduje.


weź wyjdź i wróć jak zmądrzejesz.


Nie zabieraj mi szczęścia.


."Wiesz na czym polega iluzja?Pokazałeś mi, że mnie kochasz. Uwierzyłam. Obiecywałeś coś czego nigdy nie miałeś zrobić. Nadal wierzyłam. Zostawiłeś mnie. W to uwierzyć nie mogłam. Już wiesz? Iluzja to coś, na co ludzie mówią: niemożliwe, przecież to było takie realne! Dziękuję ci za Twoje czary, ale wybacz nie będę kolejnym królikiem wychodzącym z twojego zakłamanego kapelusza."


" To nie świat nas ogranicza. To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania. "


  "Jak to jest, że w szkole jestem dla ciebie nikim , a po za nią jestem całym twoim życiem?"


  "Jeżeli ktoś mi powie, że życie jest usłane różami to powiem mu, że ma racje. Tyle, że moje róże mają ostre jak brzytwa kolce rzeczywistości."


"Wystarczy jedno słowo , by zrodziło się coś pięknego między dwojgiem ludzi , wystarczy jeden gest by słowo "my" stało się przeszłością."


  "Unikając prawdy , odwlekamy tylko co jest nieuniknione. Bólu."


siedziała skulona na parapecie . deszcz odbijał się o szyby . co jakiś czas przejeżdżał samochód , przebiegali ludzie .Lecz mimo wszystko mało się tym przejęła , czas na chwilę stanął w miejscu. na łóżku nadal leżał jej telefon z wyświetloną wiadomością od niego: " przemyślałem wszystko , to koniec. Trzymaj się mała" . Nie płakała . Potrzebowała jedynie wszystko sobie poukładać . Przecież nie pozwoli ,żeby przez jakiegoś palanta zawalił jej się świat.


W twoim sercu nie ma miejsca na nas dwie . odejdę . zostawię was razem . a gdy zobaczysz łzy spływające po moim policzku nie przejmuj się . to tylko wspomnienia nie dające o sobie zapomnieć.


kolejne samotnie spędzone chwile . głupie nawyki sięgające po telefon i wykręcające twój numer . wspomnienia , które nie chcą odejść , jak na złość powracając i wywołujące łzy . zdjęcia w albumie , schowanym na samym dnie szafy i przykryty stertą ubrań , by czasem nie wpadł mi w ręce . I ty . Śniący mi się co noc , jak zwykle idealny . Każdego ranka budzę się z nadzieją ,że to także mi się śniło ,że zaraz napiszesz do mnie tradycyjne "Kocham Cię skarbie" i wszystko będzie tak jak zawsze. Po chwili dociera do mnie ponownie ,że tak się nie stanie . kilka piw , samochód . tylko tyle wystarczyło bym nigdy więcej nie mogła Cię zobaczyć.


  napisałam najlepszy bestseller ostatnich lat , oparty na doświadczeniach z mojego życia.


siedziała zamknięta w czterech ścianach . sama? nie. towarzyszą jej wspomnienia , łzy ,chusteczki , stare fotografie i pluszowy miś , którego zachowała z dzieciństwa. właśnie dziś , po kilku dniach od ich rozstania wreszcie dotarło do niej ,że została sama. zostawił ją z całym otaczającym ją światem , z tym cholernym bólem , którego za nic nie mogła się pozbyć. wzięła do ręki ich wspólne zdjęcia i zaczęła je drzeć jedno po drugim . z każdą fotografią była związana jakaś historia. ich wspólna historia, której nigdy nie będą mogli kontynuować.


Złapałeś mnie za rękę i jak gdyby nigdy nic wkroczyliśmy razem do świata, z którego nie ma ucieczki.


 

6 komentarzy
uwierzmywsiebie  - 18/04/2014 20:29:27
To nie świat nas ogranicza. To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania. "
annna97  - 18/04/2014 8:42:21
Przeznaczenie jest ogniwem a serce nie sługa. Czasami dwie różne połowy pasują jak ulał.
nowypoczatek96  - 17/04/2014 18:27:51
Kobiety znają się na magii, potrafią zaczarować jednym gestem, uśmiechem, spojrzeniem.
bomba !!!
siiemandero  - 17/04/2014 17:03:21
" To nie świat nas ogranicza. To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania. "
(y)
catsdreams  - 17/04/2014 16:07:52
To nie świat nas ogranicza. To my stawiamy przed sobą mur nie do pokonania. <3
paula - 17/04/2014 14:51:48
genialne !!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

ADA

 

Wpis opiisyyy

 

Iwona

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wszystkie wpisy