Photoblog.pl

Załóż konto

OPIISYYY 

2014/03/29   

 

« następne   poprzednie »
Kategoria:
Mieszane

Nie obiecuję Ci , że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz , ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na Niego i słuchać Jego głosu , a później odejdziesz by pocałować człowieka , który zastąpi Jego miejsce. Nie obiecuję Ci , że już nigdy nie będziesz o Nim myślała. Będziesz , ale ze spokojem.. Obiecuję Ci , że nauczysz się żyć bez Niego. I nie potrzebujesz nikogo , bo sama to potrafisz.


Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wcisnąć delete, wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku...


Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem Bogów. Szczęście to coś, co każdy z Nas musi wypracować dla każdego siebie.


to jest tak że jeśli widujesz się z kimś każdego dnia i trwa to już bardzo długo,przyzwyczajasz się, nie zdajesz sobie sprawy z tego że mogłoby go nie być,rzeczywistość jest jednak inna, kiedy okazuje się że danego dnia on jednak nie przyszedł, ty oddychasz jakby ciężej i wolniej.


Znacznie większa część Twojego serca jest już martwa, zapełnia jedynie pustkę, dając wrażenie życia.


Błahe zakochania są dzisiaj modne. Mało kto szuka jedynej, prawdziwej miłości... Chyba jestem staroświecka. W dwudziestym pierwszym wieku miłość to cud.


Chciała zatrzymać w sobie każdą chwilę.. Każdy oddech zachować, zapamiętać, pokochać..


aby odkryć, jakie zmiany zaszły w tobie, najlepiej wróć do miejsca, które jest takie jak kiedyś.


Tam gdzie księżyc jest jedyną latarnią, a noc międzyplanetarną podróżą w normalność.


zastanów się trzy razy, bo powrotów nie będzie.


`Chociaż nie wiem jak bardzo bym się starała, wiem, że nigdy nie będzie Mój i nigdy nie będzie Nas.`


Naćpałam się twoimi perfumami <3


Ty: odpowiedzialna, spokojna, rozważna, zawsze wszystko musisz zaplanować, nie tracisz kontroli, zachowujesz spokój, zawsze wiesz jak się zachować, co powiedzieć, nie wyśmiewasz się z innych, pouczasz mnie, gdy zachowuję się jak totalny dzieciak.  Ja: nierozważna, nieodpowiedzialna, idę przed siebie, a nie wiem gdzie dojdę, często robię z siebie kretynkę, zwracam na siebie uwagę, a tego nie chcę, robię różne bardzo głupie rzeczy, denerwuję się kiedy mówisz mi, żebym się ogarnęła, nie panuję nad sobą. Dwie kompletnie inne osoby, a jednak tak się kochamy. I to jest piękne.


Podążaj za swoim sercem , ale weź też mózg tak na wszelki wypadek.


Mój pluszowy miś jest większym mężczyzną niż ty ..


Leżała w szpitalnym łóżku. Jej kruche serce nigdy jeszcze nie biło z taką siłą. Długo starała się przyzwyczaić wzrok do ciemności. Podnosiła się z ogromnym bólem. Po chwili zobaczyła, że jej przyjaciel śpi, powyginany, na krześle obok. Miał podpuchnięte oczy i znoszone ubranie. 'Zawsze przy mnie jesteś.' Szepnęła zmęczonym głosem. 'I zawsze już będę.' Usłyszała równie cichą odpowiedź. Spojrzał na nią nieobecnym wzrokiem. 'Ale ja nie będę mogła być. Nie przeżyję operacji, ale przynajmniej będę miała świadomość tego, że zrobiłam co mogłam.' Powiedziała, nie patrząc mu w oczy. Usiadł obok. Dotknął jej zimnej dłoni, spojrzał na zaczerwienione oczy i bladą twarz. 'Obiecaj mi, że wygrasz.' Poprosił łagodnym głosem. 'Mogę Ci jedynie obiecać, że się postaram.' Odszepnęła. Trzy dni później siedział na tym samym krześle, przy pustym łóżku. Między ścianami słyszał jej cichy szept. Mówiła, że wciąż przy nim jest i zawsze już będzie.


i pamiętaj dziewczyno, zawsze jest ktoś, kto nienawidzi patrzec na Twoje łzy, a każdy Twój smutek jest również jego smutkiem. Zawsze jest i będzie ktoś dla kogo będziesz najlepsza, najpiękniejsza, nawet bez makijażu o 4 nad ranem i z papierosem w ręce. Ktoś, kto spogląda na Ciebie ukradkiem i wyobraża sobie przeróżne historie, myśli przed snem, śni, wspomina. Ktoś, kto znając osobowy powód Twojej złości ma ochotę go zabic, a z Tobą uciec i sprawic, że będziesz szczęśliwa. Zawsze jest taki ktoś, nawet, gdy nie zdajesz sobie z tego sprawy.


Tak naprawdę nikt mnie nie zna, tak dobrze jak ja sama. Nikt nie wie co ja przeżywam, co czuję, co robię, nikt nie zna mojego ulubionego koloru, sklepu czy nawet napoju. Jest tylko jedna osoba, której bym to wszystko mogła powiedzieć, szkoda tylko, że ta osoba ma mnie totalnie gdzieś.`


 

7 komentarzy
annna97  - 30/03/2014 16:31:59
fajne <3
sliwkax2  - 30/03/2014 13:44:24
;]
varietymess  - 30/03/2014 3:54:38
włosy <3
Zapraszam;)
wiktorkatrio  - 29/03/2014 19:47:04
MEGA <3
KC :*
aaa - 29/03/2014 18:56:27
ale zajebiste włosy <3
aveewelina - 29/03/2014 13:29:12
cudne włosy:))
n4ils  - 29/03/2014 13:15:14
Świetne opisy! ;)
Wpadnij ;)

Najnowsze wpisy

Iw.

 

Wpis opiisyyy

 

Iw.

 

Iwona

 

ADA

 

Iwona

 

Wpis opiisyyy

 

Wpis opiisyyy

 

Wszystkie wpisy