Photoblog.pl

Załóż konto

Kocha kochać,kocha być kochana 

2017/08/11   

 

« następne   poprzednie »

Od 3 lat nie dodałam tu nic wiec postanowiłam dodać swój ostatni tutaj wpis opisujący moje zycie obecnie.

Ostatnie trzy lata dały nam mocnego kopa w dupę,a w szczególności ostatnie 8 miesięcy. Szpitale ,szpitale i jeszcze raz szpitale to coś co człowieka doprowadza do depresji w szczególności jeśli osoba chora jest Twoje dziecko. Wiele widziałam ,czasami zbyt wiele ale na tyle by stwierdzić ze dziecko to największy skarb jaki możesz sobie wymarzyć i jaki posiadasz. Pytania "dlaczego akurat ja ?" Sa trudne lecz nie warto ich zadawać. Tak jest i już . Dziękuje mojemu wspaniałemu narzeczonemu ze był ze mną w każdej chwili,ze mnie wspierał chociaż nie raz to ja musiałam wspierać jego.

W życiu każdego człowieka nadchodzi czas gdy musi zamknąć za sobą wszystkie drzwi i zacząć żyć od poczatku. Mój nowy początek zacznie sie za 29 dni a kolejne drzwi zamkną sie już 18 listopada. Jestem szczęśliwa mama , przyszła żona i chciałabym powiedzieć Wam ze zycie trzeba brać garściami.

Z wiekiem człowiek zaczyna rozumieć pewne kwestie bardziej,niektóre rownież mniej. Zaczyna rozumieć na przykład to ze najbliższa rodzina której do tej pory nie doceniał jest czymś bezcennym. Juz znajomi i wyjście na piwo nie jest takie ważne.. Zdecydowanie wole teraz spakować mojego syna mimo ze jest to proces logistyczny i jakże złożony i pojechać na działkę do dziadków do których przecież jeszcze 3 lata temu tak niechętnie jeździłam. Bo oczywiście ważniejsze było wszytko inne. Czego uczy w życiu dziecko ? Czerpania radości z chwili, która trwa. Docenienia ze mamy siebie bo przecież jutro kogoś w naszym życiu może zabraknąć. Czas mija tak szybko.. Dziękuje ze jest mi dane zobaczyć jak moje dziecko rośnie i pomimo swojej choroby rozwija sie wręcz celująco ! Sa chwile zwątpienia. Czasami chciałabym zostawić wszystko i wyjsć na imprezę z koleżankami jak dawniej czy wyspać sie do 12. Ale przychodzi moment gdzie nagle najważniejsza istota w Twoim życiu patrzy sie na Ciebie ,a na jej twarzy pojawia sie uśmiech. Ten uśmiech który jest lepszy od imprez ,drinków czy długiego spania i beztroskiego życia. Kocham moje zycie,kocham monotonię która ciagle w nim jest i stabilizacje,której tak cholernie zawsze sie bałam. Kocham zasypiać przy Tobie każdej nocy i budzić sie pomimo ze budzimy sie po dwóch rożnych stronach łóżka a miedzy nami leży nasz syn i pies. Kocham byc matka i kocham byc narzeczona. Mam nadzieje ze równie mocno pokocham byc żoną. Były kłótnie i klotnie i jeszcze więcej kłótni ,które bolały i bolą i zawsze zostaną w naszych głowach . Jednak mimo to zawsze i bezgranicznie będę Cię kochać. Mam wspanialych przyjaciół i wspaniała rodzine. Czego jeszcze mogę sobie życzyć ? Zdrowia. Zdrowia dla nas wszystkich a w szczególności dla mojego małego bohatera. Cieszę sie ze było mi dane przejść przez to wszystko co mnie spotkało. Cieszę sie ze teraz a nie pózniej. Kocham zycie, pomimo ze ta miłość i zrozumienie jej zajęly mi 20 lat. Jestem szczęśliwa osoba i mogę powiedzieć to z ręka na sercu.

Mam nadzieje ze komuś uda sie dojsc do końca mojej opowieści. Mam nadzieje ze komuś poprawi ona humor i skłoni do przemysleń nad życiem które jest ciężkie. Ciężkie ale warto je przeżyć jak najlepiej !

 

Sylwia

5 komentarzy
padholder  - 27/08/2017 9:38:40
można rzec ...ŚWIĘTE SŁOWA :)
prawda - 11/08/2017 3:58:03 z telefonu komórkowego
Pięknie napisane, jakbym wiedziała siebie przez pryzmat Twoich przemyśleń. Zdrówka dla Bartusia i dużo miłości :*
odzmierzchudoswitu18 - 11/08/2017 14:09:32 z telefonu komórkowego
Dziękujemy bardzo ��

olciia - 11/08/2017 14:04:20
Jak prawdziwa poetka :* !
odzmierzchudoswitu18 - 11/08/2017 14:08:32 z telefonu komórkowego
Dzięki ��

Najnowsze wpisy

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wpis odzmierzchudoswitu18

 

Wszystkie wpisy