Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 1 GRUDNIA 2017
Wyświetleń: 503

ja & Parys

na wesoło..

maj 2017

 


Hello! Czy jest tu jeszcze kto?;>

Dziś mamy 1 grudnia i nagle spadł u nas śnieg! 

Nie mogę w to uwierzyć, że już nastały te zimowe dni..Przecież jeszcze tak niedawno jeździłam rowerem do Parysa i psiaków, do domu rodzinnego, do dziadków..Pół roku strzeliło mi przed oczyma, nie wiem kiedy.. Ech. Nie podoba mi się to dorosłe życie ;p Teraz czas biegnie już coraz szybciej i szybciej.. Bo praca, bo załatwianie różnych spraw, opłaty za mieszkunek, za studia, za życie i za to, że po prostu tu jesteś. Każdy ruch kosztuje. Cokolwiek i gdziekolwiek jesteś. To były słowa mojej mamy jakieś 10-15 lat temu i tylko wpuszczałam je i wypuszczałam, nie brałam ich całkiem serio, bo tak na prawdę nie potrafiłam sobie tego wszystkiego wyobrazić. Dorośli zawsze narzekają - tak myślałam. Bardzo tęsknię to tych chwil, kiedy moją głowę zajmowały tylko sprawy związane z moimi pasjami - końmi i tańcem. Próbuję sobie wszystko poukładać. Od stycznia zaczynam nową pracę, w której będę miała wolne popołudnia i w końcu będę miała czas, aby zabrać się za pracę licencjacką..

..i tu mega ważna sprawa i pytanie do Was!!!

Studiuję wychowanie fizyczne i chciałabym napisać coś o jeździe konno, może macie jakiś pomysł na temat mojej pracy licencjackiej? Bardzo byście mi pomogli, a może ktoś z Was już pisał o koniach, jeździectwie, turystyce konnej? Każda propozycja tematu, źródła itp itd będą dla mnie bardzo pomocne :)

 

Parys ma się dobrze. Oswoił się już z tym, że jest sam. Do towarzystwa ma często kury i świnki w stajni, więc nie jest aż tak źle hehe:) Teraz kompletnie nie mam czasu żeby jechać do niego i coś z nim porobić..W dodatku pogoda jest nieprzychylna, a na padoku błotko.

 

No nic..Tak chciałam napisać, żebyście pamiętali o mnie, że jestem i pamiętam o Was:)

Ciepłe pozdrowienia dla Was! :*

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nezeu.
gothica89 Dorosłe życie nie jest łatwe niestety, jedynie bądąc dzieckiem chce się być jak najszybciej dorosłym aby robić to co się chce, jednak nie do końca tak jest :( a co do pracy dyplomowej. Realizowałam pracę inżynierską o tytule "MOŻLIWOŚCI UŻYTKOWANIA KONI ZIMNOKRWISTYCH I PRYMITYWNYCH". Może mogłabyś napisać pracę licencjacką o wpływie jeździectwa na zdrowie człowieka, bądź wpływ hipoterapii na zdrowie fizyczne oraz psychiczne :) dużo jest literatury na temat koni, polecam najbardziej Miller R. „Sekrety końskiego umysłu” - mam do niej sentyment :)
05/12/2017 19:12:28
quiosque Ja jestem :) Świetne fotki macie z chłopakiem :) Super, że go masz i z niego nie rezygnujesz. A życie dorosłe jest takie, jak mówisz! Ale to wcale nie znaczy, że trzeba się poddać ciągłemu narzekaniu. Ja staram się doceniać małe szczęście każdego dnia i to napędza bardziej, niż by mi się mogło wydawać! :)) Powodzenia w pisaniu pracy!
04/12/2017 0:57:48
luhtakka Ale wyrósł ci chłopak :-)
03/12/2017 9:09:00
Junior bunialalunia każdy Twój wpis cieszy :)
02/12/2017 14:12:28
wiwarta Też kiedyś mówiłam, aa dorosłe życie to pestka, będzie czas, pieniądze, będzie łatwiej... Po kilku latach stwierdzam, że jednak to był błąd, z chęcią wróciłoby się do szkoły, jednak było więcej czasu, mniej problemów. :) Co do pracy licencjackiej , nawiąż może do tego w czym jesteś dobra, praca z ziemi !! :D
01/12/2017 22:53:57
combatbaby może coś bardziej w strone hipoterapii? Albo wpływ jazdy konnej na postawe?
01/12/2017 22:52:50
lisikadr Polecam "najpiękniejsze szlaki konne w polsce" marzena jozefczyk
01/12/2017 22:33:09
Wbijać ;)