Photoblog.pl

Załóż konto

^^C 

2017/09/29   

Letnie Kurorty part 3

« następne   poprzednie »
Letnie Kurorty part 3

Witajcie Moi Kochani !

Idziemy dalej z projektem "Letnie Kurorty". Przemyślałem wiele co, do istoty mianowania kilku fotografii "projektem". Stwierdziłem,że na razie odstawię " p r o j e k t y " na bok.  Czemu ?

Po pierwsze : Nie mam czasu.

Po drugie : Ostatnio przez ten brak czasu, projekty strasznie się rozciągają w czasie i przez to mam takie zmęczenie materiału,nie ma to ani polotu, ani emocji. A tu nagle kolejne fotografie chcą być dodane ale inne... 

W ten oto sposób mamy błąd działaniu. Nie może być tak. Potem kolejne pomysły są duszone w boku i ja tracę : energię, polot 100% i swoje prawdziwe ja w tych pracach. 

Kolejną rzeczą jest to,żę socialmedia idą cały czas do przodu, a ja trochę zastygłem w miejscu. 

"michay" jako działalność nie będzie już prowadzona tylko przeze mnie.

Będzie to moja grupa ludzi,która zajmie się technicznymi sprawami, dbała o jakość moich stron oraz edycję + będą pomagierami przy sesjach foto. Lecz fotografię i tak nadal będą mojego autorstwa. Buduję zespół z zaufanych mi ludzi. Jest plan i strategia. Co wyjdzie zobaczmy,być może i też dojść ,że zakończę dzialalność, bo twórczo odnalazłem się w muzyce. Pytali niektórzy co u mnie ? 

Od strony mojego traźniejszego ,życia nieciekawie. Tzn mało czasu,bo praca. Ostatnio niestety nie mam dobrych informacji... Mój pies choruje i grozi mu uśpieniem... Nie jest dobrze, bo przez to mój Świat się wali,gdy najukochańszy zwierzak maaa... echh :( 

Co do działalności jeszcze : "michay" będzię miał metamorfozę, różne kiedyś przechodził, jedne z powodzeniem , drugie nie. Bywa. Ale jak mówiłem zbudowałem zgrany, dobry, twórczy zespół więc może teraz będzie ku lepszemu ? Styl moich fotografii także może się zmienić na inny. Ale nie będę czarował jakie to nie są "Och Ach i ECH! " . Zobaczycie, po prostu. Sami uznacie jakie są... Jeśli to kogoś interesuje jeszcze. Politka socialmedia zmienia się z dnia na dzień. Patrzę na to z przerażeniem dokąd one prowadzą np. zwykłych szarych ludzi, którzy celebrują się jakby byli ekhmmm ###CENZURA### . Nie oszukujmy się photoblog też dostał sporo po tyłku, kiedyś były na tym portalu tłumy,a dziś ?  Instagram w dużej mierze się przyczynił,do rozawalenia dobrej kiedyś tu sielnki. 

A propo socialmediów ? Ja także, będę otwierał nowe konta na przeróżnych portalach i tu podlinkuję, ALE PRZENIGDY NIE RZUCĘ PHOTOBLOŻKA. Tyle razy próbowałem i nie potrafię. Tu się narodziła moja historia, moja pasja, moja 10letnia marka... Czemu miałbym zamykać ? To nie rozsądne. 

Jedyne co mogę zrobić to modyfikować logotyp i nazwę. 

Jeśli chodzi o nazwę też może ulec zmianie. 

Także projektów na długi czas nie będzie lecz takie wrzuty, osobnych różnych fotografii. 

 

piszcie na fejsa czy tutaj, zapraszam nie gryzę,bo w komentarzach sorry ale to nie rozmowa :) 

 

Pozdrawiam Serdecznie 

Michay z zespołem. 

 

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika michay.

Najnowsze wpisy

K i n g d o m | part 2

25/02/2018 17:57:52

K i n g d o m

24/02/2018 17:54:52

Taka geometria

16/02/2018 19:38:59

Każdy dzień

11/02/2018 20:03:55

AUTOREKLAMA

10/02/2018 21:53:24

czy wiesz jak ...?

10/02/2018 19:19:40

YZ

07/02/2018 17:55:47

Rowerowy kadr

28/01/2018 19:51:01

Wszystkie wpisy