Photoblog.pl

Załóż konto

Sarkastyczny rozdział Bajki 
zapisz

Niczyja

Dodane 3 STYCZNIA 2018 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 52

 Podobno Nowy Rok - Nowa Ja.... A co z tego zostało tylko słowo "Nowy Rok".
Nic się nie zmieniło wszystko kreci sie tak jak dawniej szara codziennośc w końcu wdarła się w nasze życie po tyc świetach w końcu jest szkoła, uczelnia, dom, sen, i On.

Nowy rok zapowiada sie strasznie bo jeden z pstatnich razem  dlatego w postanowieniu noworocznym czas spowodować żeby był to najlepszy rok naszej znajomosci a zarazem pewnie ostatni rok bliskośco, stosunków i dotyku.

Czas pomyśleć o swoim życiu o tym co moge osiagnać, podjąc decyzje które diametralnie zmienia moje życie. Tak wiem prosto sie mówi ale czy nie po to mamy plany i marzenia?

Wczoraj po raz pierwszy od bardzo dawna było dobrze, mieliśmy kontakt jaki badz ale był, był choć chwilke dla mnie i zrobił wszytsko zbey nie było mi przykro że wychodzi i to nie na "kolacje". Pierwszy raz od bardzo dawna poczułam ulge, wiem że rozmowa na odległosc to nic w poroznaniu z spotkaniem, dotykime czy pocałunkiem. ale sprawiło mi to ogromna radość, bardzo mnie zaskoczył swoim zachowaniem i podejsciem do moich przyszłosciowych/żywiowych planów ale co ja moge? On już ma wsyztsko, a ja? Może czas najwyższy zaplanować sobie życie? Przecież wiecznie nie moge żyć nadzieją ze będzie mój i czekaj w niespończonosc na niego aż w końcu będzie mół? To wszytsko jest takie skomplikowane. Teraz , teraz jestem niczyja siedze sama w pustym domu w głowie burza myśli a moze tak właśnie ma być moze to ejst moje życie? Jak wierny piesek czekać na znak? 

 

Wiem, że jutro bedzie nowy dzien, nowy udany, wspaniały dzień na który czekam chyba z wieksza radościa niż na świeta! Jutro znowu spełni się cud. Mój noworoczny cud. I pewnie bede po nim znów chorować do kolejnego spotkania chce uwierzyc w te słowa które wczoraj do mnie wypowiadał marzenia o pościeli w kwiatki, kubku z proteza i tym uczuciu kiedy otwierajac oczy rano patrzac jak słodki śpi obok mnie wyszeptam "mam wsyztsko, spełniły sie moje marzenia".

 

 

"I położe sie za toba z jedną ręka pod koszulka dotykajac twojego brzucha i piersi a z druga na głowie, coraz mocniej wtulajac twoje nagie ciało obejme cie moim ciepłem, otule oddechem i wycisze biciem mojego serca , zaplatając swoja noge miedzy Twoje uda, przycisne Cię do siebie tak mocno że całujac po szyji zaśniesz bezpiecznie w moich ramionach, a rano gdy obudze sie wcześniej zauroczony twoim widokiem wyszeptam ci czule do ucha "badź już na zawsze moim Aniołem" "

https://www.youtube.com/watch?v=OmqfRzPm0cM Coś optymistycznego w końcu

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika marsew.
:)))