Photoblog.pl

Załóż konto

I'm sick of losing soulmate 

2017/07/30   

 

« następne   poprzednie »
I feel like shit today.
Nie byłabym sobą, gdybym była inna. He! No ale kurwa tak. Mogę się oszukiwać, że potrafię wyjść za schemat. Znaczy, okej, może poza taki społeczny to tak, bo normalnie dziewczyna w moim wieku to powinna myśleć o zaręczynach, ślubie, dzieciach, pchać swój związek do takich rzeczy. A ja? A ja zamykam się w swoich schematach. Bo ja chcę się uczyć, chcę być niezależna, samowystarczalna (taa). W dzisiejszych czasach trudno zdecydować się na szczęśliwą rodzinę plus karierę. W ogóle czym jest szczęśliwa rodzina? Bo ja nie miałam wzorca. Jestem dorosłą osobą, która czuje się jak dziecko, bo będąc dzieckiem zabrano mi dzieciństwo i kazano mi szybko dorosnąć. To ma sens? Nie wiem. Trochę się boję. Nie umiem zacząć czegoś nowego, mimo że był nów.
4 komentarze
Photoblog.PRO brainonfire321  - 10/08/2017 15:08:03 z telefonu komórkowego
Prawda,prawda,prawda.Mialam to samo.
qanov  - 30/07/2017 15:42:07
Wstań, "otrzep się z kurzu" i idź do przodu. Nawet na złość innym. Też musiałem szybko dorosnąć ale chcąc nie chcąc, wszystko zależy od nas i po części od farta. Odrzuć "chcę" na rzecz "zrobię to".
littlespy - 30/07/2017 16:47:55 z Android
To czego chcę akurat realizuję. ;3 Nie chodzi w tym wszystkim o brak determinacji. Jej mam bardzo dużo i siebie realizuję. Nie taki jest przekaz. Chodzi o to, że lubię być sama i ciężko mi wpuścić drugą osobę do życia, bo ja mam plany na siebie, a nie na zaręczyny, śluby, dzieci itd.
qanov - 30/07/2017 17:02:47
Na wszystko przyjdzie czas. Młoda jesteś ;) Nie przejmuj się niczym i się spełniaj.

Najnowsze wpisy

Wpis littlespy

 

Wpis littlespy

 

Nic.

 

No i tak.

 

.

 

Nie nadążam vol. 2

 

Nie widzę wyjścia. ^1