Photoblog.pl

Załóż konto

Bbbb

Dodane 9 MARCA 2018 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 26

Nie wiem czy dzidzi w Twoim stanie ogólnie byłoby najlepszym pomysłem, ale jeśli tego właśnie chcesz to pozostaje mi tylko trzymać kciuki. I mieć nadzieję, że da Ci kopa do życia, sens i siłę. Chociaż będzie beczec po nocach :D I możesz nie mieć siły. No ale wiesz, o inną siłę chodzi. Pewnie czaisz co mam myśli.

 

 

Dzień kobiet. Nic. Żadnych życzeń. Żadnych kwiatów. Nic. M dopiero przed chwilą załapał. Wszystko mi jedno.

Zapytał mnie dzisiaj czemu ja właściwie kocham mojego ojca. Czemu ja z nim gadam itd, skoro zrobił najgorsza rzecz jaką ojciec może zrobić, dobieral się do własnej córki. Nie wiem czemu.. Może dlatego, że go nie miałam?

Moze dlatego że zniknął z mojego życia na wiele lat i zazdrościlam innym dzieciom, że mają tatę, a ja nie miałam. I bardzo chciałam mieć. I tęsknilm za nim. Byłam dzieckiem. I chyba utrwalilo mi się w głowie, że tęsknię. Ze chce do taty. Mimo, że jest chujem. Może dopiero teraz sobie uświadomie co on mi zrobil? Nie wiem. zniszczył mi łeb. To wszystko co jest w mojej głowie.. Prawie wszystko, jest przez niego. Moja depresja, to przez niego. Przez to że się darl i bił ja się boję ludzi. Boję się krzyku. A pijanych ludzi gdzieś na mieście.. Kurwa panika. To wszystko jego wina. Ja pierdole. Nie moja. Ja byłam tylko dzieckiem. A byłam normalnym dzieckiem. Nie bałam się. Potrafiłam podejść do innych dzieci, obcych i się po prostu z nimi bawić. A teraz? Boję się poprosić szefa o pomoc jak mi się maszyna spierdoli, bo mi się wydaje że się wkurwi na mnie, że przeze mnie musi coś naprawiać. Lol.

Może ja nie jestem zjebem. Może gdzieś w środku mam jeszcze tamta osobę. Która się nie boi i siebie lubi. Może. Chuj wie.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika larymos.
Nadal tutaj jestem i witam :)!