Photoblog.pl

Załóż konto

Nie wiem ej

Dodane 26 LUTEGO 2018 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 22

Czuję się kiepsko. Nie wiem czemu. Rośnie we mnie ogromny strach. Boję się bardziej I bardziej. Znowu wydaje mi się że widzę rzeczy. Wydaje mi się ktoś kto I mnie obserwuje, ale tam jest tylko ściana. Nic nie ma. Często patrzę za siebie bo myślę że ktoś tam jest. Myślę że ojciec wie wszystko o mnie. Ze mnie śledzi. Ze jak jestem u M to ojciec patrzy przez okno. Ze wie że szukam mieszkania, że ma kamery w moim pokoju i w łazience. To pojebane. Boję się

 

M nie czai do końca o co chodzi. Może czai, ale nie umie tego wyrazić. Nie wiem. Ale kiedy mówię mu ze się boję to mówi 'just don't'... Nie działa. Ale mówil mi że czuł się podobnie. Po tym jak musiał walczyć na wojnie.

 

Wczoraj pokazywał mi swoje rodzinne miasto. Filmy z Syrii przed rozpoczęciem wojny i po. Straszne. Serio. Jego rodzinny dom. Budynek obok z wyjebana dziura na pół ściany. Wszędzie gruz, kurz, pustostany. Nie mam pojęcia jak on się musi czuć. Z daleka od rodziny. Bez możliwości powrotu. Jak wróci to go zabija bo uciekł z armii.

 

Powiedział mi też, że nie ma czystych rąk. Że podczas wojny i zamieszek zabił policjanta, który strzelał do dzieci. Nie wiem jak mam o tym myśleć. Zapytałam go jak się z tym czuje. Powiedział, że w ogóle o tym nie myśli bo by oszalał.

 

Także bardzo.. Głęboki dzień. Obfity w różne emocje.

 

A w czwartek on ma urodziny. Nie wiem co mam zrobić. Mówił że nie świętował urodzin od wielu lat. Fajnie by było zrobić coś specjalnego.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika larymos.
Zapraszam :)