Photoblog.pl

Załóż konto

K A S O U S H O P 

kasoushop

kasoushop

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

KASOU SHOP zajmuje się sprowadzaniem towarów z "lepszego świata" dla Polskich fanów. Oferujemy szeroki wybór płyt CD/DVD, Gadżetów a-muzycznych i mangowych oraz azjatyckiej elektroniki.
Sklep działa na zasadzie "indywidualnych zamówień". Jeśli jest coś, co Cię interesuje - napisz! - postaram się sprowadzić to dla Ciebie!

Wasze pytania:

x: ile musze czekać na przedmiot?

kasoushop: Czas oczekiwania na przedmiot to NAJDŁUŻEJ miesiąc. Przedmiot sprowadzany jest z zagranicy, w większości przypadków z Korei, Japonii lub Chin.

x: jak to działa?

kasoushop: to proste! Po wpłacie zrealizowane zostanie zamówienie z Azji. Przedmiot pierw leci do mnie, sprawdzam wtedy ogólny stan zamówienia. Jeżeli coś jest zagięte lub połamane - mogę wtedy upraszać się o zwrot. Jeżeli wszystko jest ok, wysyłam wtedy do Ciebie poleconym!

x: co wchodzi w skład ceny wysyłki?

kasoushop: W skład ceny wysyłkowej wchodzi koperta bąbelkowa i wysyłka poleconym. Im przedmiot jest cięższy lub większy gabarytowo - tym przesyłka więcej kosztuje.

x: czy przedmioty z pozostałych wpisów nadal są dostępne?

kasoushop: tak, zazwyczaj oferta nie mija z dniem wystawienia nowej. Najlepiej po prostu napisać w PW z zapytaniem o konkretny przedmiot.

x: czy to, co jest we wpisach to cały asortyment sklepu?

kasoushop: nie, to tylko proponowane przedmioty przez sklep, aby zachęcić ludzi do zakupów. KASOU SHOP działa na zasadzie indywidualnych zamówień.

x: co to są 'indywidualne zamówienia'?

kasoushop: to forma zakupów, w której potencjalny kupujący wie czego szuka i pyta się sklepu o dostępność danego towaru. Ja wtedy kontaktuję się ze sprzedawcami i podaję cenę, jeżeli rzecz jest dostępna.

x: czy sprowadzasz przedmioty tylko związane z Azją?

kasoushop: tak, to sklep typowo azjatycki. Nie znajdziesz tutaj płyt np. zachodnich zespołów.

x: zamawiasz rzeczy z ebaya?

kasoushop: KS nie zamawia żadnych towarów z eBay. W wyjątkowych sytuacjach mogę nawiązać kontakt ze sprzadawca i poprosić go o wysłanie danego przedmiotu poza pośrednictwem serwisu aukcyjnego. Są to jednak nieliczne przypadki w którym dany przedmiot jest tylko na ebay i nie ma go w sklepach moich kochanych sprzedawców (pozdrawiam pana Youn Yong Woon'a :)). Wszystkie gadżety, płyty CD etc. są z normalnych sklepów mieszczących się na terenie Azji (Japonia,Korea,Chiny).

x: sprzedajesz tylko oryginalne przedmioty, prawda? czasami można dorwać coś taniej, dlatego pytam.

kasoushop: tak, sklep sprzedaje TYLKO oryginalne przedmioty, dlatego ich ceny mogą się odrobinę różnić od tych np. znalezionych na ebay. Ebay to nie sklep - to tylko aukcje, należy o tym pamiętać. W przypadku płyt często gęsto te "tańsze" okazywały się pirackimi, skarpetki były również podrobione (jak przystało za parę skarpetek za 5 zł z wysyłką (!?)) a słuchawki bez loga firmy (kolejne podróbki mixów z allegro). Zdecydowałam się więc na sprowadzanie przedmiotów tylko ze sprawdzonych źródeł o przystępnej cenie. To czy ktoś kupi przedmiot czy nie zależy od jego własnego w pewnym sensie poczucia bycia prawdziwym fanem - jedni żałują każdej złotówki i obejdą się z piracką płytą - drudzy na coś takiego nie pozwolą i wolą zakupić oryginalny krążek. Stąd tez japońskie płyty są drogie, ponieważ bardzo często natrafiałam na te z MIYA RECORDS - tajlandzkie podróbki sygnowane tym logiem :).

Dyskusje na forum

  • nie wiem po co tak wydziwiacie z tymi wiadomościami prywatnymi. Na dzień dzisiejszy dzięki Wam straciłam wiele ważnych PW od ludzi, zirytowało mnie to.

    Pytania i problemy » Wiadomości !!!

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis kasoushop

 

RISE

 

Boyfriend Vol.1 - Janus

 

BTS - Skool Luv Affair

 

beast

 

LOVE & HATE

 

SAKUN full mask

 

torebka

 

Wszystkie wpisy