To jedyne czego chciała.. 

2015/02/16   

5 lat!

« następne   poprzednie »
5 lat!

Taki dostałam bukiecik. Kochany <3 Do tego mam kubeczek który zmienia kolor i ukazuje słowa "Kocham Cię" w kształcie serduszka i czekoladki :) Kino nam nie wyszło.. J. się rozchorował.

 

I NIE! NIE SZLIŚMY NA GREYA! Nie miałam na ten film w ogóle ochoty, nie przeczytałam ksiązki ani jednej i jak na razie się na to zaciąga. I tyle w temacie. 

 

Chcieliśmy obejrzeć Wkręceni2 ale nie było seansu o tej porze a żaden film do nas nie przemówił. Znaczy się w piątek był seans o 17:50 ale przyjeżdżamy do Bielska a tu.. "50 TWARZY GREYA" :O Normalnie zjedliśmy lody, zasłodziłam się karmelem na pół roku (no dobra, mam dalej smaka), wróciliśmy do domy, obejrzeliśmy "Need for speed", J. chciał napić się szampana i za Chiny nie chciał brać tabletek, a więc wypiliśmy szampana na tą naszą 5 rocznicę i za miliony kolejnych ;* Wspaniały mój <3 A teraz się kuruje, jeśli wyzdrowieje to przedłużymy ciche świętowanie <3

 

Ps. W piątek jest koncert Grubsona.. Ale jest to już Wielki Post. Troszkę dziwnie mi jechać.. Co myślicie..? J. go uwielbia, ja zresztą też i niewiadomo kiedy będzie miał następny koncert na tyle blisko by jechać.. Eh.. Nie wiem co robić ;O

2 komentarze
nadbrzegiemsnu  - 18/02/2015 18:45:55
Gratuluję ładnego stażu! :)
A Greya to już mam po czubek głowy, jest wszędzie, nawet tu na blogach... Może za jakiś czas jak już będzie w necie to obejrzę z ciekawości o co tyle hałasu.
kaas19 - 18/02/2015 19:09:44 z telefonu komórkowego
Ja tez chciałam z ciekawości ale juz nawet ciekawość przechodzi przez ten SZAU PAU.

Dziękujemy !;)

Najnowsze wpisy

5 lat!

 

3
Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

3
Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

Wszystkie wpisy
Klikać "Lubię to" w linku :)