To jedyne czego chciała.. 

2014/09/22   

 

« następne   poprzednie »
Powiększenie

Takie było niebo tydzien temu ;) A teraz? co pól godziny deszcz. I to nie byle jaki! Ba! Ulewny! Ale, ale, ale.. NASI CHŁOPCY ZOSTALI MISTRZAMI POLSKI! I żadna pogoda nie zepsuje mi tej radochy :) Ogladam sobie piłkę meczową setny raz.. Setny raz odliczam.. "RAZ! DWA! TRZY!" Setny raz mam łzy w oczach. Setny raz euforia!! :D Niech sobie pada ;) U nas słońce! Blask zlotych medali CHŁOPCÓW. Gorąco z PUCHARU! Eh :D :D Kibicowanie z bratem- bezcenne :) O mało co nie wybiliśmy nowych "drzwi" do jego pokoju w mojej podłodze a w jego suficie ;D Żyjemy EU-FO-RIĄ!!! :D

 

Dalej.. Kupiłam ostatnio regenerum. I cóż. Może nie po pierwszym razie jak niektórzy pisali ale po 5 dniach regularnego stosowania paznokcie są dużo lepsze :) po trzech tyg dam porównanie i sami zobaczycie ;) 

 

A teraz.. Przedstawię wam małą dziewczynkę. Już dawno miałam to zrobić.. Zosia. Mała wojowniczka. Z PRZEcudowną mamą. Ich życie pokazuje że można wszystko. WSZYSTKO!!! A o to ich profil na facebooku. Codziennie wieczorem czekam na informacje, pisane super językiem który doprowadzi Cię do łez radości, wzruszenia, strachu.. Eh.. Cudowni ;) Ale co tam. Poczytajcie sami. ROBIMY HAŁAS DLA MAŁEJ ZOSI!

 

https://www.facebook.com/zosianowak.net?fref=ts

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

źr. demotywatory

 

Wpis kaas19

 

Zwardoń

 

Wpis kaas19

 

Wpis kaas19

 

2009

 

Wszystkie wpisy