Photoblog.pl

Załóż konto

Widok z domu na lipę i stodołę.

Dodane 7 SIERPNIA 2016
Wyświetleń: 534

Nie jest łatwo!

 

Tak sobie myślę, że biorąc pod uwagę rangę sprawy - łatwo być nie może, gdyby było- byłoby podejrzane...

 

Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu, ale cały czas prawie wszystko kręci się wokół sprawy kupna gospodarstwa. Nie będę tu opisywać całej ku temu drogi - może kiedyś komuś przy piwie lub dobrej herbacie, koniec końców wygląda na to, że we wrześniu będę mieć Jasieniec. 

 

To będzie dopiero początek przygody i problemów- ale na "swoim" innego ma się powera do działania.

[Tym bardziej, że w zeszłym tygodniu dowiedziałam się od moich za chwilę byłych szefów, że przez 8 lat w Chobeniach tylko się opierniczałam, że inwestowali we mnie kupę kasy [really???] i nic z tego nie było.

Słowa ciężkie do strawienia, ale życzę powodzenia w szukaniu pracownika, który za 2000 będzie pracował świątek, piątek i niedzielę- w każdej chwili na zawołanie i jeszcze sobie za to wynagrodzenie mieszkanie wynajmie i opłaci. Pożyjemy- zobaczymy. Koniec tematu Chobienic].

 

Biznesplan powoli osiąga kształt ostateczny, ostrożny. Jeśli dobrze pójdzie przez jesień i zimę powstanie infrastruktura "końska", by na wiosnę móc już całą naszą działalność przenieść do Jasieńca. 

Zaczynamy od ogrodzenia terenu, wydzielenia pastwisk, zbudowania wiaty-stajni dla koni. Może jesienią nasza siódemka już tam zamieszka? 

 

 

 

 

 

 

 

~remark Jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jasieniec - piękna nazwa :D Jestem z Ciebie dumna, realizujesz moje marzenia dla Ciebie :DDD A będzie jeszcze piękniej - zobaczysz. :D
12/08/2016 10:18:12
Zapraszam do mojego piekła.