Photoblog.pl

Załóż konto

Wpis exsi

Dawno mnie tu nie było, dawno nie robiłam zdjęć. Biorąc pod uwagę fakt, że przewaźnie pisałam tu w trudnych chwilach to stwierdziłam, że tu wpadnę. Co się takiego stało? Obejrzałam właśnie serial ,,13 Reasons Why", dużo wcześniej przeczytałam też książkę o tym samym tyutule, na której zresztą podstawie powstał ten serial. No i cóż polecam do obejrzenia, jes mocny i daje wiele do myślenia. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, że go obejrzałam, bo przywołuje on wszystkie problemy, ciężkie chwile. Nie jest łatwo się pozbierać i mam trochę mętlik w głowie, w sumie trochę bardzo, ale jakoś będzie.

 

 

Wpis exsi

Siostra tydzien temu wyciągnęła mnie na zdjęcia, a że portretowych wieki nie robiłam także efekty są zwyczajne, ale powyższe jest moim ulubionym. Odpoczywam sobie dzisiaj. Niestety coś mnie dopadło, jakiś wirus czy co, bo od rana, a może nawet od wczoraj męczy mnie kaszel, wręcz dusi, łaskocze gardło..eh niezbyt ciekawie. 2 lata temu takie coś skończyło się antybiotykiem i przeszło po  ponad 2 tygodniach, oby tym razem skończyło się szybko. Leki polecone przez mamę zakupione teraz pozostaje mi czekać aż magicznie zadziałają.

Wpis exsi

Ostatnio coraz częściej źle się czuję gdy nie zajmuję się nauką, taki natłok wszystkiego. Poniedziałkowa ergonomia cudem zaliczona! Wczoraj cały dzień zakuwałam na dzisiejszą wejściówkę, której jednak nie było, ale to nic, bo nie lubię opisowych, a może jednak coś zostanie do egzaminu. Dzisiaj zamiast odpoczywać to zrobiłam notatki z jednego przedmiotu, program profilaktyczny z innego jeszcze tylko nauczyć się na każde zaliczenie, które jest we wtorek i środę i zdać egzamin 31 stycznia...a potem jak dobrze pójdzie to 3 tygodnie wolnego podczas którego muszę zacząć pisać pracę licencjacką. Ahhh już mi się kręci w głowie od tego wszystkiego.

Wpis exsi

Kurde nie mam żadnych zdjęć i czasu by je robić, no ale może niedługo się znajdzie, byle przetrwać sesję. Ostatnie 24 godziny były dość ciężkie. Mój chłopak ma praktyki w szpitalu i najwyraźniej coś tam złapał, bo całe wczorajsze popołudnie wymiotował, gorączkował... dzisiaj już mu lepiej. Sama mam nadzieję, że się nie zaraziłam i liczę, że witaminki, które regularnie biorę przynajmniej zapewniły mi dobrą odporność. Natomiast dzisiaj z rana  wejściówka z BHP, której nikt się nie spodziewał, aczkolwiek udało mi się zaliczyć. Słowo daję, to najcięższy przedmiot w tym semestrze, drugie miejsce zajmuje ergonomia...no właśnie w poniedziałek zaliczenie, a uczyć się nie chce.

Wpis exsi

Miałam dzisiaj zajęcia w szpitalu neuropsychiatrycznym w ramach przedmiotu strategia i planowanie profilaktyki uzależnień. Mimo to, że na począku obawiałam się tego spotkania był to ciekawie spędzdony czas. Słuchając tych ludzi można było się więcej dowiedzieć i zrozumieć niż czysta teoria na uczelni. Zaskakujące jak na niskim poziomie jest u nas profilaktyka i jak bardzo jest ważna dla tych ludzi, którzy jak sami mówili gdyby znali skutki spożywania niektórych substancji nie zaczęli by w ogóle ich brać. No cóż żyję jakąś tam niewielką nadzieją, że w przyszłości większą rolę będzie miała profilaktyka i promocja zdrowia. Może ludzie zainteresują się zapobieganiem zagrożeniom, a nie będą lecieć do lekarza na ostatnią chwilę.

Wpis exsi

Sylwester spędzony praktycznie tylko z chłopakiem, bo jego brat w ostatniej chwili zmienił zdanie (wolał spędzić wieczór sam na sam z dziewczyną) no cóż, na chwilę wpadł tylko kolega, którego też nie znałam, ale okazał się spoko. Na nieszczęście okropnie bolał mnie przez dłuższy czas żołądek, potem przestał, nie wiem czy to dzięki procentom czy moim tańcom hahah. Ogólnie rzecz biorąc wieczór udany :D Tak więc z okazji nowego roku życzę Wam wszystkim duuużo zdrowia, szczęścia, miłości, radości i oby ten rok był lepszy niż poprzedni!

 

PS. To mja najukochańsza sukienka, jeszcze z czasów półmetka w liceum, fajnie że jeszcze się w nią mieszczę :D

Wpis exsi

Ja się zaczynam szykować, a Wam wszystkim razem z kociakiem życzymy miło spędzonego sylwestra! :D

Wpis exsi

W sumie to trochę brakuje mi tego śniegu i prawdziwej zimy, bo skoro i tak jest zimno, to przynajmniej mogłoby być mniej ponuro. Obym przetrwała jutrzejszy dzień i odnalazła choć trochę pozytywnego myślenia.

Wpis exsi

Wpis exsi

Mam buty, przyszły w ciągu 24 godzin od zamówienia, przynajmniej tyle dobrego, mimo, że inny kolor niż planowany na początku. Coraz bardziej negatywne myśli mam odnośnie soboty, standradowo będzię beznadziejnie i pewnie będę musiała udawać że oh ah jestem milusia...taa chyba jednak nie jestem milusia...

Wpis exsi

Kurde kolejna sytuacja, która dowodzi, że chyba mam życiowego pecha.... Chciałam sobie kupić buty jednak w sklepie nie było mojego rozmiaru, a skoro jest możliwość zamówienia internetowego to stwierdziłam, że niech już będzie. Wczoraj zamówiłam buty dziś rano otrzymałam meila, że moje zamówienie jest gotowe do wysłania, po czym 2 godziny później dostałam kolejną wiadomość, według której jedyny pozostały mój rozmiar ma jakiś defekt. Jednym słowem butów nie otrzymam. Jestem tak bardzo zła...zamówiłam takie same, ale inny kolor aczkolwiek sama już nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam.... Jeszcze mam głupią nadzieję, że otrzymam buty do soboty... Szczerze? Aktualnie mam same negatywne myśli i tyle. Sylwester też zapowiada się inaczej niż miało być. Zamiast leniuchowania i maniaczenia w gry na xboxie z chłopakiem, będziemy siedzieć z jego bratem i dziewczyną, których zupełnie nie znam, nie wiem co będziemy robić? Yghrrr nie lubię takich sytuacji....

Wpis exsi

Wpis exsi

Wpis exsi

Wesołych świąt! :D

Wpis exsi

Wieki mnie tu nie było. Za mną tydzień pełen nauki, braku snu i bólu głowy, codziennie jakieś zaliczenia i wszystko jasne. Mam nadzieję, że jednak wszystko zdane, okaże się po świętach. Tymczasem wreszcie mogę sobie poleniuchować.