Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 4 PAźDZIERNIKA 2017 , exif
Wyświetleń: 145

Mielno 2016:)

HEJka!

Miałam najpierw się ogarnąć posprzątać pokój, leżeć w piżamce w cieplutkiej kołderce, ale jak zawsze na odwrót! Jest 21.14 a ja buszuje w necie. Dodam szybko notkę i idę się kompać i spać. Jutro na 6 do pracy:/ Nie chce mi się jak ch.o.l.e.r.a. Jestem strasznie zmęczona dniem dzisiejszym. Mega się działo..

W sobotę do szkoły , cieszę się :) Będe mogła się w końcu ładnie ogarnąć , tak szczerze brakowało mi tego żeby pomalowac paznokcie( gdzie w pracy nie mogę mieć nawet bezbawnego lakieru) i tak po prostu wreszcie się gdzieś wystroić zrobić mocniejszy makijaż i założyć buty na obcasie. Ostatnio moje życie to praca dom praca dom. Aż potrzebuje jakiegoś wyjścia. Spotykamy się ze znajomymi, ale wiadomo w szkole inaczej.Bardzo dużo osób słyszących o tej mojej kosmetologii pyta to co będziesz otwierać zakład? Aż to jest denerwujące . Poszłam do szkoły dla siebie zeby poprostu się czegoś nauczyć i zabić czas :) Ale nie powiem przechodzą mi nie kiedy myśli o tym jak by to było jak miała bym zakłąd , ale odrazu pryskają jak kropla o kamień . Bo przecież co ja bym w nim robiła! Nie chciałą bym mieć zwykłego salonu w którym przykładowo robiłabym paznokcie czy makijaże bo to jest takie wszędzie. Bardzo bym chciała nauczyć się zakładać rzęsy bądź np temat depilacji mnie bardzo interesuję . Wydaje mi się , że takie zabiegi były by bardzo opłacalne i naprawdę nie ma takich miejsc w okolicy. Tylko to sa takie ciche marzenia w sumie nawet nie marzenia bardziej myśli. Zobaczymy czy w szkole złapę bakcyla i będę chciała ten temat kontynuować. Wiem napewno , że chce chodzić na praktyki , bo gdy studiowałam dietetykę , wszystkie miałam podpisane na ładne oczy. Praca + praktyki równała się wtedy zero prywatnego czasu, więc z czegoś musiałam zrezygnować , Ale pomyślałam nie tym razem, bo jeżeli będe chciała w to brnąć dalej to napewno odbęde praktyki na których mam nadzieję, że czegoś się naucze :) W szkole mam przedmiot Podstawy anatomi i dermatologi w kosmetyce . Nauczyciela- mój opiekun grupy, podobno bardzo kosa. Cieszę się bo czegoś się naucze. Anatomię miałam na studiach , więc raczej coś tam pamiętam :)

 

 

1 rok + 7 miesięcy+ 21 dni= 598 <3

Photoblog.PRO styczniowanarzeczona Mi się marzy iść się dalej uczyć ale takie plany to dopiero po ślubie ogarnę póki co nie mam czasu sama dla siebie ;o
08/10/2017 18:58:22
dziszaczynamynowezycie Ja też tak myslałam
11/10/2017 18:29:10

mamciebiemamwszystko Powodzonka! ;)
08/10/2017 12:33:37
my history