Photoblog.pl

Załóż konto

Cytatyiopisy 

2015/10/09   

 

« następne   poprzednie »

 

 

przeczytaj zanim zapytasz klik kizia_96@interia.pl FANPAGE  pytania?:) 

Klikamy i pomagamy prześlicznej Majce! :* http://dobryklik.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=5CUyWJ7UINM&list=PLpdhV5olHbBvBssa3cWY0m7qWJkG1R2bH&index=2


 

 

 

Mam dla Ciebie tyle czułości. Niemal trudno ją znieść. Nie wiem co mam z nią zrobić.


 Mam wszystko, czego potrzebuję i pragnę na tym świecie  wyznał.  Właśnie tutaj. W moich ramionach. Elizabeth Chandler  Pocałunek Anioła


 

Jeden pocałunek można uznać za wypadek, dwa to już tarapaty.
Oddychaj głęboko, oddychaj swobodnie, wiedz, że tu jestem i czekam. Bądź silny, bądź szczery, niczego się nie bój, czekam. Niedługo się spotkamy.

 


 

Twierdzę, że usycham z tęsknoty za odrobiną normalności, ale teraz kiedy ją mam, jakbym nie wiedział co z nią począć. Nie potrafię już być normalnym człowiekiem. "Zostań jeśli kochasz" Gayle Forman


 

 

Pogoń za marzeniem ma swoją cenę. Być może będziemy musieli
zmienić nasze zwyczaje, przejść trudne chwile, przeżyć rozczarowanie. Ale nieważne, jak wysoką cenę przyjdzie nam zapłacić. I tak zawsze będzie niższa od tej, jaką zapłaci człowiek, który nigdy nie zaryzykował. Spojrzy kiedyś wstecz i zrozumie, że zmarnował życie.


 

Czasem lubię wziąć do ręki książkę i zanurzyć w świecie, gdzie wszystko jest możliwe, a główni bohaterzy przypominają mi nas. Mają podobne problemy, charaktery.


 

 

Chcę być tą jedną jedyną. Twoją wybranką, bez której nie potrafisz żyć, od której rano odrywasz się niechętnie, a wieczorem pędzisz do niej jak na skrzydłach. Nie mogę być trzymanym w rezerwie elementem planu B ani nagrodą pocieszenia.


 

 

Nie masz prawa spojrzeć w inne oczy. złapać innej dłoni. dotknąć innego ciała. zasmakować innych ust. szczypać innych policzków. klepać w inny tyłek. gapić się w inny dekolt. szeptać do innego ucha. kochać innej. nigdy, przenigdy.


 

 

Mówiąc, że Ci na czymś zależy, dajesz ludziom pistolet, który zostaje potem przystawiony do Twojej skroni.


 

 

Odpowiadaj kulturą na chamstwo, wtedy cham nie będzie miał nic do powiedzenia.Wiara to droga, którą docieramy do marzeń. Uwierz, że możesz czegoś dokonać, a na pewno się spełni.


 

 

Taka jestem słaba. Nie chcę być wrażliwa, mam dość przejmowania się bzdurami i niszczenia tym pięknych chwil. Chcę żyć, a coś mnie blokuje, trzyma i nie puszcza.


 

1 komentarz
Photoblog.PRO padholder  - 8 godz. temu
s e x i

Najnowsze wpisy

Wpis cytatyiopisy

 

5
Wpis cytatyiopisy

 

Opowiadanie, część 2

 

Opowiadanie, część 1

 

Wpis cytatyiopisy

 

Wpis cytatyiopisy

 

Wpis cytatyiopisy

 

Wpis cytatyiopisy

 

Wszystkie wpisy