Photoblog.pl

Załóż konto

Cytatyiopisy 

2015/06/30   

 

« następne   poprzednie »

Kochani, będzie wpis o szczęśliwej miłości i chętnie przygarnę Wasze fotki! :* Fajnie gdybym od jednej pary dostała max 3 zdjęcia :) Mozecie je wysyłać jak zawsze na podany niżej adres :) W temacie wpiszcie ZDJĘCIA*SZCZĘŚLIWA MIŁOŚĆ :)  Czas nadsylania zdjęć do piątku, do godziny 12 :):*

przeczytaj zanim zapytasz klik kizia_96@interia.pl FANPAGE

 

https://www.youtube.com/watch?v=lXFVy3cUY4U&list=PLwBOGnBdigkEu7XIuUKh_6TRyL1d2Q33S


  

 

tak bardzo za nim tęsknię, tak bardzo go kocham , a on mi przyniósł kolejne gorzkie rozczarowanie, kolejne gorzkie łzy.


 

 

..są ludzie, którzy nie umieją kochać. I nie potrafią się tego nauczyć. Co z kolei skłoniło mnie do zadania sobie pytania, po co w takim razie w ogóle próbują. Ich wysiłki nieuchronnie zadają ból tym, którzy byli na tyle nierozsądni, żeby obdarzyć ich miłością.


 

 

Na świecie jest przecież tylu ciekawych ludzi, a my uparliśmy się na siebie. To chyba właśnie jest miłość - uprzeć się na kogoś.


 

 

Albo dajemy sobie nawzajem wszystko, co mamy, albo szkoda zawracać głowę. Żadnych barier i granic."


 

 

  • Myślisz czasem, że będzie jakieś jutro?
    - Bez Ciebie? Nie ma nawet dzisiaj&


     

 

Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze kiedyś je odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się, jak przestać krzyczeć.


 

 

Mądra kobieta wie, że mężczyzna wyraża miłość w inny sposób niż słowami. Mądry mężczyzna wie, że kobieta lubi te słowa usłyszeć. 


 

 

Kobiety od zawsze bagatelizują własne potrzeby i ignorują swój ból. Nieustannie stosujemy wobec siebie inną miarę. Stawiamy siebie na ostatnim miejscu. Nikogo innego nie traktujemy tak fatalnie jak siebie.


 

Oddałabym naprawdę wszystko, by znów móc na jego widok czuć motylki w brzuchu, by móc znów tulić się w jego ramiona. Oddałabym wszystko by poczuć się tak jak kiedyś, by zamienić łzy w szczery uśmiech.
1 komentarz
tylkozemnabadz  - 17 godz. temu z telefonu komórkowego
a świecie jest przecież tylu ciekawych ludzi, a my uparliśmy się na siebie. To chyba właśnie jest miłość - uprzeć się na kogoś. <3

Najnowsze wpisy

Wpis cytatyiopisy

 

Wpis cytatyiopisy

 

PRZYJAŹŃ

 

Motywujące

 

Wpis cytatyiopisy

 

Historia poznania, Monika i Arek

 

Wpis cytatyiopisy

 

10
Tata

 

Wszystkie wpisy