rób co chcesz, niczego nie żałuj 

2014/04/22   

 

« następne   poprzednie »

 

Właśnie dochodzi do mnie fakt jak bardzo byłam kiedyś szczęśliwa i jak bardzo mi tego teraz brakuje. Ludzie tak po prostu pojawiają się w naszym życiu i znikają, niby to normalnie, ale dla mnie to nie pojęte, kiedyś bliska Ci osoba staje się całkiem obca. Może to właśnie tak ma być. Z każdym nowym wyzwaniem czuję jak bardzo jestem słaba, słaba wewnątrz, czuje jak uchodzą ze mnie wszelkie chęci do brnięcia w to bagno dalej.

 

I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie i zadzwoni powiedzieć mi jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile. Nie wiem, chyba się nie da, bo ja nie potrafię.

 

- wiesz dlaczego jak rysujesz dwa serca nigdy nie są równe ?  bo zawsze jedna osoba kocha bardziej .

 

i aby wam się nie ułożyło, a każda kolejna panna niech kopie cię w dupę . amen .

 

lawina skurwiałych epitetów, której jakoś nie chce mi się zatrzymać .

 

jesteś egoistyczną suką bez uczuć .

 

dziwki maja od urodzenia tylko jeden problem, mianowicie cnotę .

 

bad kissing = bad fucking .

 

To nie jest tak, że nic do Ciebie nie czuję. Po prostu nie umiem Cię nie kochać, ale też nie umiem żyć w tej świadomości, że jesteś moja. To tak jakbym dosięgnął marzenia. Zerwał gwiazdkę z ciemnego nieba, a jej blask utracił wtedy moc. Zbyt długo trwałem w przekonaniu, że w żaden sposób nie wdrapię się po szczeblach firnamentu. Przyzywczaiłem się kochać Cię z daleka i jedynie patrzeć. Przy mnie gaśniesz. Nie chcę tego.

 

miałam zły dzień, tydzień, rok .. cholera .

 

- a ty, dlaczego nie masz dziewczyny ? jesteś spoko i strasznie seksowny .  wiem .  nie chciałbyś być zakochany ?  byłem kiedyś . to bolesne, bezcelowe i przereklamowane .

 

kiedy ja mówię wolność, nie mów mi, że nie wolno .

 

posłuchaj serce, musisz uciekać, bo jak się rozum dowie coś ty narobiło .

 

miłość za hajs, to nie miłość .

(:
3 komentarze
annna97  - 22/04/2014 17:55:01
- a ty, dlaczego nie masz dziewczyny ? jesteś spoko i strasznie seksowny .  wiem .  nie chciałbyś być zakochany ?  byłem kiedyś . to bolesne, bezcelowe i przereklamowane .
cher  - 22/04/2014 17:41:11
Świetnie :3
Junior zenatalka  - 22/04/2014 13:46:09
Pięknie!:) Zapraszam do mnie :* ^^

Najnowsze wpisy

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wpis cytatland

 

Wszystkie wpisy