Photoblog.pl

Załóż konto

The world is between now.

Dodane 23 GRUDNIA 2017 , exif
Wyświetleń: 146

Martynika Grudzień 2017. Naprawdę wspaniały czas i miejsce.

Dzisiejsza noc jest dziwna, może inna. Kij to wie. Dziś po raz pierwszy od paru miesięcy zapłakałem z powodu paru sytuacji które ostatnio miały miejce. Ludzie, ale i życie wybierają opcje, o których wiedzą, że mi się nie podobają. Sami potem się pytają dlaczego? Pomimo tego, że dawałem jasno do zrozumienia, że dana sytuacja mi nie odpowiada. Święta nie będą do końca radosnym czasem. Z paroma faktami muszę się po prostu pogodzić i żyć dalej. Tak to smutne, ale nie chcę nikogo przekreślać. Nie mam takich planów, zamiarów. Przyjąłem szpilę w serce z otwartą klatą. Poboli i przejdzie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie będzie boleć częściej. Trudno powiedzieć jak będzie.
Przez tych parę dni w raju żyłem beztroską. To był wspaniały czas bycia i życia. Nic jednak nie może wiecznie trwać. Tak, od przyjazdu nie sypiam zbyt dobrze. Dzisiaj chyba zasnę jedynie z powodu zmęczenia. Dzięki przyjaciołom. Oni naprawdę wiedzą jak mnie można zmęczyć.
Spodziewałem się nieco innego finiszu tego roku, nieco innego biegu wydarzeń. Życie jednak wylało mi na głowę kubeł zimnej wody. Może jednak dobrze spojrzeć na wszystko z nieco innej strony. Jest mi smutno i jest mi źle. Postaram się jednak by te święta były jednak szczęśliwe. Wam życzę dużo, dużo szczęścia, miłości i uśmiechu na nadchodzące święta a także wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Pewnie wrócę tu jeszcze podsumomwać 2017 i wysnuć plany na 2018, ale to jeszcze moment. Dużo się dzieje ostatnio. Końcówka roku bywa szalona. Bywa.


Mieszkał daleko tak od domu
by wrócić na moment jeden
i szczęścia wiele dać
gdy jedna z gwiazd
zabłysnąć sobie dała
dając znak

Na zawsze
na teraz
na święta
na nowy rok

Schiller mit Heppner - Leben... I feel You - https://www.youtube.com/watch?v=dQlxjSm0qU0

Jednak rak dobrze już dawno nie było,
trzymam życie w swoich dłoniach
podejmując decyzje
kochając innych
pomagając ludziom
nie zapominając o sobie
to buduje

Niebiańskie piekło