Photoblog.pl

Załóż konto

Just floating

Dodane 1 dzień temu , exif
Wyświetleń: 21

Paryż, Saint Chapelle, 2017.

Dawno mnie tu nie było. Dawno nie działy się sytuacje wywracające całe życie do góry nogami. Dawno też nie zasmuciłem się. Często wracałem tu będąc załamany. No i dzisiaj też trochę może jestem. Jest to raczej chandra niż problem. Ot co. Sinusoida dobrego i złego samopoczucia znacznie zwiekszyła swój okres, ale też i wygasła. Spłaszczając odchylenia. Dawno tak w życiu nie było. Tak długiego ciągu dobra, szczęścia, miłości i słońca. Czasem warto złapać trochę dołka by widzieć różnicę między dobrem a złem, szczęściem a nieszczęściem. Żeby nie zapomnieć. Nagradzać dobre dni. Tak po prostu.

Od niemalże pół roku jestem szczęściarzem. Jestem niesmaowitym szczęściarzem będąc z Tobą. Utrzymując między nami totalną wolność, która tak kiełkuje, która sama z siebie daje nam to co jest między nami. Jak sięgnę w przeszłość jak to kiedyś było a jak jest teraz. Może faceci dorastają dopiero w okolicach 25 roku życia. No w moim przypadku na pewno dużo sobie w życiu i głowie wtedy poukładałem. Good choice można rzec.

A co obecnie? Trochę się doedukowuje, coś projektuję, poznaję też poprzez książki ekonomiczną wartość pieniądza. Niestety coraz więcej rzeczy wokół mówi, że są to niewiele warte numery na koncie. Utwierdza mnie to jednak w przekonaniu o którym nie raz już pisałem. Auto mogą ukraść, dom zniszczyć, ziemię przejąć, ale doświadczeń nikt nam nie odbierze.

Z doświadczeń podróżujemy dalej. Tak, chcę z Tobą zjechać cały świat. Mamy jeszcze dużo miejsc do nadrobienia. Życzcie nam powodzenia!

 

Usiąść lub wstać

by tańczyć w księżyca blasku

ciało przy ciele

gdy ruch

powietrza wir

i serc rozgrzanych żar

skąpany w ciałach dwóch

tworzących jedność

 

zawirować ostatni raz

przed brzaskiem ranku

by upaść ostatecznie

w spienioną biel

chłodnej tak

pościeli

 

i śnić

i być

i kochać

 

w tańcu zwanym życiem

 

 

Coldplay - Low - https://www.youtube.com/watch?v=xT6iCiul3D4

ach, taniec.

Mój lesbijski świat :) Wejdź !