Photoblog.pl

Załóż konto

masz taki komfort, jesteś disko 

2010/03/10   

 

« następne   poprzednie »

 

 

 

postanowiłam coś tu nabazgrolić z powodu nagłego przypływu weny twórczej, o ile w ogóle można to tak nazwać.

samą mnie to wszystko nieco przeraża, aczkolwiek już od dłuższego czasu miałam ochotę na pewne zmiany. z początku miały być to jedynie małe korekty, a tym jednak momencie mam ochotę na jakiś punkt zwrotny akcji, na coś naprawdę dużego!

na którymś ze znajomych photoblogów przeczytałam, że odrzuca się miłość, ponieważ prowadzi ona do cierpienia i jeżeli kogoś najdzie ochota na bycie zranionym, przytrzaśnie sobie palec między drzwiami, bo wydaje się to być lepszym wyjściem. polemizowałabym, ponieważ kiedyś przez przypadek babcia zamknęła drzwi, kiedy akurat dotykałam ich w niezwykle niefortunnym miejscu i przysięgam, że nie chciałabym, aby to się kiedykolwiek powtórzyło. na szczęście hasło to można skutecznie zmodyfikować wpisując w miejsce tej nieprzyjemnej czynności zatrzaskiwania drzwi, nazwę jednego z popularniejszych miejsc internetowych, ba! można wpisać nawet kilka takich nazw.

chcę coś zmienić, nawet jeśli to będzie oznaczało, że zniknę stąd i z wielu innych miejsc, w których zwykliście mnie oglądać. mam dość podawania życia na tacy. dość dwuznacznych sytuacji, plotek, nieszczerości. nasza klasa, fotoblog, stały się czołowymi informatorami życiowych tabloidów. możemy się z nich dowiedzieć dosłownie o wszystkim. czytając kolejne notki obserwujemy jak powoli opuszczaja nas przyjaciele, jak wygasają gorące uczucia, kto ma zły humor, a kto czuje się dobrze, kogo zostawił chłopak a kogo dziewczyna, dlaczego stało się tak, a nie inaczej. obserwujemy tę grę pozorów, stajemy się częścią internetowego życia, o ile to coś, co przybiera powoli kształ paranoi można w ogole tak nazwać. jeśli bym chciała, uważnie śledząc czyjeś wpisy mogłabym obliczyć nawet jego przypuszczalną średnią na koniec roku.

w końcu dochodzę do nerwów. dochodzę do nerwów, które większość z was i mnie też rozkładają niejednokrotnie, kiedy ktoś po przeczytaniu głupiej notki czy komentarza wysnuwa wnioski, przekazuje je dalej i nagle ktoś ma do mnie pretensje o coś, co nigdy nie miało miejsca.

trudno mi powiedzieć co z tym zrobię. być może zniknę tak, aby nikt tego nie zauważył, może zmodyfikuję zawartość tej strony albo zupełnie się jej pozbędę. czegokolwiek nie zrobię - na pewno nie będę żałować. chcę coś zmienić - chcę zacząć coś zupełnie nowego, świeżego. coś, co zmotywuje mnie do dalszego działania i pozwoli iść dalej z uśmiechem na twarzy i radością w sercu.

 

tymczasem zmykam pouczyć się historii i geografii, życzę wszystkim miłego dnia!

9 komentarzy
verena999  - 12/03/2010 20:22:39
"nasza klasa, fotoblog, stały się czołowymi informatorami życiowych tabloidów." święta prawda, ale w odróżnieniu od tabloidów to my teoretycznie decydujemy a nie jakiś pan redaktor czy paparazzi xD
malenkax3  - 10/03/2010 23:35:35
Chcę tego czegoś dużego! Wcale nie musisz stąd znikać. Za rok wszystko będzie szarym wspomnieniem, a wydarzenia, które teraz zaburzają Twój spokój, nie będą już miały miejsca.
Wiesz, czytam tą notkę i normalnie jakbym swoje archiwum przeglądała. Jednak ta trzecia gimnazjum to jest mega punkt zwrotny, w którym dojrzalsze osoby przeżywają nie lada szok, mając do czynienia z wszechobecnym fałszem.
Mi kiedyś Mama przytrzasnęła palca w drzwiach od samochodu i także nie chciałabym powtórki. Jednak nie jest to porównywalne z bólem psychicznym, jaki ma miejsce w przypadku miłości.
Kocham Cię ;*
agatekz  - 10/03/2010 21:09:06
to nie trzeba opisywać swojego życia tylko pokazywać zdjęcia ; dd ;***
kacenjamer - 10/03/2010 21:00:46
cóż..... przez plotki, zmniejszoną prywatność i dostęp do internetowego życia innych skasowałam właśnie nk ;) i mi z tym zajebiście haha, nie wiem co się teraz dzieje, kto z kim flirtuje, kto się z kim kłóci, etc. a fbl muszę mieć, to moje uzależnienie, zresztą muszę wstawiać gdzieś zdjęcia! ;d no iiiii jak widać na tym fotoblodżku piszę bardzo mało od siebie, przestałam opisywać moje interesting days, uczucia, itd. także rób co uważasz za słuszne ;* haha wiecznie zamyślona! ale dzisiaj już zauważyłaś, bo szłaś przodem, no i w sumie tak pusto było przed 9 ;d
wikuux3  - 10/03/2010 19:59:04
uuu.. to z drzwiami musiało boleć !
a zmiany sa czasem potrzebne :) a czasem wychodzą na dobree :)
;*
masowyczlen - 10/03/2010 18:00:24
Nie ma co się przejmować tym co mówią inni. Naprawdę. Może to nie jest łatwe na początku ale później jest dużo lepiej ;))
kasia - 10/03/2010 17:41:12
Skoro będziesz kasować zawartość to może zmienisz nazwę to ja jej użyję? ;>
xomkax  - 10/03/2010 15:38:32
:D
stayforawhile  - 10/03/2010 12:45:03
zdjęcie mi się jak najbardziej podoba miły uśmiech + miłe spojrzenie + sexi śliczny kucyk!;d = rooooox zdjęcie haha ;d ;* hm co do notki musze Ci powiedzieć że doszłam do podobnych wniosków i dlatego też pozbyłam się starych zdjęć starej nazwy starego sposobu pisania notych i starego wszystkiego i dzisiaj obetne też STARE włosy haha także powiem Ci że zmiany są dobre i polecam je ! :) :*

Najnowsze wpisy

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wpis chryzelefantyna

 

Wszystkie wpisy