Photoblog.pl

Załóż konto

Kernel Panic 

2018/01/16   

Tu i tam

« następne   poprzednie »
Tu i tam

Nawet nie przypuszczałam że śnieżna nawałnica aż tak mnie ucieszy. I to nawet nie z powodu zamiłowania do sportów zimowych... Nagle nastąpiło takie niespodziewane wyciszenie, kiedy siedzę z książką i kubkiem herbaty a od zimnicy oddziela mnie tylko szyba. Tu i tam odseparowane kawałem szkła. Nawet nie złoszczę się faktem, że muszę iść do sklepu a nie mam najmniejszej ochoty wychodzić... " A tu cieplutko i cicho dookoła, zamknięci w sobie czekacie na cud!" - aż dziwne że po tylu latach mi się akurat ten kawałek przypomniał.

 

"...tylko smutne gwiazdy o bładych twarzach miejskich dzieci." - wiele wiele lat temu spędziłam ileś set godzin by odszukać źródło tego tekstu, który ongiś naspayowany był pod mostem na Szczecińskiej estakadzie. W końcu sie udało i nie pamietam już czy znalazłam sama czy jakaś dobra duszyczka mi z tym pomogła, obstawiam to drugie. Serio, nie pamietam już.

2 komentarze
wyspynonsensu  - 18/01/2018 3:38:44
Zdaje się, że ten napis widziałem kiedyś na własne oczy i też mnie mocno zaintrygował.
Bo jestem z tych co zwracają uwagę na to co pisane jest na murach. :-)
chernobyl86 - 18/01/2018 10:22:02
A byłeś w Szczecinie? W sumie nie dam sobie ręki uciąć, czy to nie Ty mi namiar dałeś na kawałek z którego tekst pochodzi ^^

Najnowsze wpisy

Nerd/Omen

 

uhm

 

Wpis bez tytułu

 

Tu i tam

 

Czas.

 

...

 

Krągłości ^^

 

Równowaga

 

Wszystkie wpisy