zapisz

MŚ 2018 Siatkówka

Dodane 12 WRZEśNIA 2018
Wyświetleń: 169

Super bo ciesze się bardzo że rozpoczął się turniej MŚ w siatkówce dokładnie 9 września! A dzis czyli 12.09.2018 Polska zagrała swój pierwszy mecz przeciwko Kubie i wygraliśmy 3:1 ;d Polacy naprawde grali nieziemsko 2 pierwsze sety, później lekkie problemy w każdej płaszczyźnie wsumie i Kuba ugrała seta na 2:1 ale ostatni set już był Polaków a było groźnie bo przegrywalismy 8:4 ale końcowy wynik 3:1 jak już pisałem. Polska pięknie odrobiła punkty w ostatnim secie i wygralismy mecz. Zachęcam was do oglądania i kibicowania bo musimy obronic Trofeum MŚ w tym roku xd Jutro kolejny mecz macie napisane w poscie zdjęcia i następne i kolejne mecze widzicie wszystko jak Polska rozegra pierwszą część turnieju!

TRANCE Music:

1.FERRY CORSTEN pres. GOURYELLA [FULL SET] TRANSMISSION The Lost Oracle (29.10.2016) Prague