Photoblog.pl

Załóż konto

Na Nowy Rok

Dodane 31 GRUDNIA 2017 , exif
Wyświetleń: 143

Chciałbym tu życzyć Wam wszystkim - znajomi i obserwatorzy - wspaniałego roku!

 

Sylwester to już czas teraźniejszy dokonany, ostatnie sałatki się mieszają a podstawa do drinków schładza w lodówkach... więc kilka godzin i będzie Nowy Rok...

 

więc

 

Głębokiej wiary, że to czego chcecie - osiągniecie! W związku z tym życzę dużo pracy i samych sukcesów! Nie czekaj z niczym, co możesz zacząć już dziś, nie odkładaj tego, czego realizacja da frajdę i rozwój. Jeśli na serio chcesz, już dziś naucz się 10 słówek nowego języka, wygoogluj książkę, która Cię interesuje i znajdź na ten temat artykuły w internecie, dowiedz się jak, za ile i co inni o "tym" piszą. A może to coś nowatorskiego? A może coś malutkiego? Jak mały skalniaczek przy domu? Podróż w góry z plecakiem? Zrealizowanie projektu? Do dzieła w Nowym Roku!

 

Ja sam zamierzam... dalej rysować rysunki :D Jeszcze więcej biegać (ustanawiając jakiś zaplanowany trening 2x na tydzień) i zacząć po kroku realizować pomysł który chodzi mi po głowie od dawna :D A jak się uda, to może jeszcze zdać kolejne egzaminy...  i o wiele mniej skrolować xD Obecny rok już kilka razy uczył mnie doceniania każdej chwili i każdego człowieka, mam nadzieję, że nie zapomnę o tym w owym roku i mam nadzieję, że nauk mi wystarczy na dłuższy czas ; )

 

zdjęcie z wczorajszego poranka :D

Photoblog.PRO 31032018 Ja już wystartowałam, więc Twoje życzenia się spełniają!
03/01/2018 23:09:04
padholder & HAPPY NEW YEAR :)
01/01/2018 13:04:43
puma