Photoblog.pl

Załóż konto

..

Dodane 5 MARCA 2018
Wyświetleń: 445

Chyba czas tu wrócić, chociaż nie wiem jak to wszystko wyjdzie.

 

Odstawiłam euthyrox,  bo okazało się, że podobno nie mam i nie miałam problemów z tarczycą, że mogłam mieć po prostu podwyższony cukier i nie mogłam schudnąć i wszystkie objawy, które wskazywały na tą niedoczynność. Zobaczymy za 4-6 tygodni co się okaże, kazała jedynie przypilnować wagi, żebym nie przytyła po odstawieniu i nie wróciła do tego co było, po tym czasie kontrolne badania.

Waga w sumie dalej się utrzymuje 69,5 i stoi :D

Z M. nie udało nam się pojechać do Wrocławia, bo się biedny rozchorował i przełożyliśmy w sumie jak będzie już cieplej.

A tak to chyba już bez zmian.

Zaczęłam ostatni semestr studiów i nie mogę się doczekać końca, nie mój kierunek i mam go już trochę dość. Mam nadzieję, że w czerwcu będę miała to już za sobą <3

 

To lecę do pisania pracy dalej :)

Junior 5274x ale jestem z ciebie dumna!!! tyyyyyle kf w dół!
ale jak to możesz nie mieć niedoczynnosci? byłas teraz u innego lekarza? a jak przerwałas kurację, to nie jest tak, że ta tarczyca nie jest już w stanie tak czy siak poprawie funkcjonować skoro przez tak długi czas była stymulowana?
no i cieszę się, że m jest wciąż w twoim życiu! jak tam wam się układa?.
06/03/2018 17:57:41
63kg Dziękuję <3 Byłam w końcu u innego lekarza, bo tamta mi nic nie mówiła, nie odpowiadała na żadne z moich pytań i pojechałam do jednego i powiedział mi, że nie mam nic związanego z tarczycą, że wszystko jest w porządku, usg dobre, a wyniki jedynie tsh na górnej granicy, ale że to przez te nadmierne kilogramy, no i ogólnie złe samopoczucie przez zbędne kilogramy, a okres to ciężko mieć przy takiej wadze, stwierdził, że mogłam mieć podwyższony cukier co uniemożliwiło mi chudnięcie, później, żeby się upewnić poszłam do kolejnego lekarza i powiedziała mi Pani to samo, że nie było podstaw do niedoczynności i brania euthyroxu, ale że to na szczęście najniższa dawka to mimo wszystko pomogło, ale po odstawieniu nie powinno być żadnych komplikacji, za 4-6 tygodni mam iść na badania i się w sumie okaże czy tak jest, dodatkowo na te moje bóle brzucha powiedziała mi, że mogę mieć nietolerancje laktozy i żebym odstawiła nabiał i w sumie dlatego mogłam chudnąć..
06/03/2018 22:01:44
63kg A z M nadal cudownie, w końcu następują jakieś sprzeczki, ale to wyjaśniamy wszystko na bieżąco :D Mam nadzieję, że już tak pozostanie, chociaż ja stwarzam większości kryzysowe sytuacje, mam dziwne fochy czasami, ale szybko się ogarniam, a M jest wyrozumiały :D
06/03/2018 22:04:43