Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 11 SIERPNIA 2017 , exif
Wyświetleń: 169

Bardzo podoba mi się ta stylizacja, jestem z niej dumna XDD Zdjęcie z jeszcze innej niepokazywanej dotychczas tutaj sesji. Niestety mam jakiś grymas od słońca, ale trudno :P

 

Jeju, wczoraj byłam w końcu na pole dance. Nieźle się spociłam, patrząc jaka jest teraz temperatura i dodając do tego wysiłek to nie dziwne :P Oczywiście wróciłam zadowolona. A dziś odrabiałam kolejne dwa zajęcia. Jedne były z pole dance, a drugie streching. Jeju, już sobie wyobrażam, jak mnie wszystko będzie bolało za dwa dni XD W ogóle martwiłam się, że idę chora na zajęcia i że mi się po nich pogorszy (zwłaszcza jak wracałam autobusem z temperatutą lodówki), a tu wręcz chyba przeciwnie ;)

 

Niedługo jadę nad morze. Mam możliwość pojechać trochę wcześniej, ale kurcze ustawiłam sobie pracę, mam do odrobienia jeszcze dwa zajęcia z pole dance i zaprosiłam koleżanki na noc. Nie wiem co zrobić. Z jednej strony super być dłużej nad morzem, a z drugiej już zorganizowałam sobie czas i nie wiem czy nie szkoda mi pieniędzy za zajęcia... Muszę jutro to sobie wszystko poukładać w głowie.

 

Cały weekend pracuję. Ehh... Ale w końcu zweryfikuję swoje godziny pracy i może w końcu dostanę wypłatę ;)

 

Dobra, lecę zagotować wodę i przygotować wodę z cytryną na jutro, bo nie będę miała co pić :P

Dobranoc!

 

 

 

 

Zapraszam :) #l4l #f4f